
NLgroeit organiseert op 2 juni zijn jaarevent in Ahoy Rotterdam. Dit jaar in combinatie met de bekendmaking van de Top 250 Groeibedrijven 2022 én BusinessBoost Live.
QuoteWe starten deze middag met ons exclusieve jaarevent onder leiding van hosts Michiel Muller (Picnic) en Monique Ansink (bestuur nlgroeit).
Groeiondernemers, groeimentoren, bekende CEO’S van Nederland en partners van nlgroeit komen samen om elkaar te ontmoeten, groeikansen te ontwikkelen en vooral veel van elkaar te leren. Als groeiondernemer neem je deel aan de rondetafelgesprekken. Bij de rondetafelgesprekken gaan we, onder het genot van een diner, samen onder leiding van NLgroeit-mentoren en -experts in gesprek over jullie ambities en uitdagingen met als doel ervaringen te delen, van elkaar te leren en te inspireren.
Tijdens ons jaarevent maken wij ook de lijst bekend van de Top 250 groeibedrijven.
De avond wordt afgesloten met BusinessBoost Live. Dat event staat voor spraakmakende ondernemers- en levensverhalen, eerlijke gesprekken en nieuwe inzichten. Dit jaar treedt Raymond Cloosterman (Rituals) op als host en gaat hij in gesprek met onder meer de leiderschapsdenker Simon Sinek, icoon Typhoon, groeiondernemer Victor Knaap (Media.Monks) en Daan van Renselaar (Stella Fietsen) over hun ervaringen en kennis.
QuoteBen jij een groeiondernemer met een jaarlijkse omzet van minimaal 1 miljoen euro en minstens 5 FTE en ben jij benieuwd naar de groeiverhalen van andere topondernemers? Meld je dan snel aan voor ons exclusieve programma.
Voldoe je niet aan bovenstaande criteria? Dan ben je van harte welkom op het BusinessBoost Live event vanaf 20:00 uur. Via deze link ontvang je 10% korting op je BusinessBoost Live ticket: BusinessBoost Live | 02-06-2022 (nlgroeit.nl)
Helaas leidt deze link naar een dooie pagina. Dat mag de organisatie zelf herstellen. Ik kan AHOY niet toevoegen aan het lijstje van locaties.