
Event details
Voor management en adviseurs van het MKB, die zowel problemen als kansen zien in de huidige crisis. Wij houden ons het recht voor aanmeldingen te weigeren, als deze niet binnen onze doelgroep vallen.
Inhoud :
Uw bedrijf moet lastige keuzes maken en misschien is dit seminar daarbij behulpzaam. U moet zowel reageren op de crisis (door doelmatigheidsverhoging, uitstel van uitgaven, effectiviteits-verhoging, aktiviteiten bijstellen), als uw marketing bijstellen, als u voorbereiden op economisch herstel (door investeren, innoveren en nieuwe aktiviteiten). Om uw medewerkers gemotiveerd te houden probeert u bij het reageren op de crisis een positieve agenda te houden.
U bepaalt uw strategie met de antwoorden op vijf vragen :
1. Wat zijn de drijvende krachten achter de financiele en de economische crisis en de gevolgen ervan?
2. Wat is de financiele situatie van mijn bedrijf ?
3. Wat verandert de crisis voor mijn klanten ?
4. Wat zijn mogelijkheden om mijn marketing en mijn kosten bij te stellen en welke kies ik ?
5. Hoe ziet mijn markt er uit na de crisis en hoe bereid ik mijn bedrijf hierop voor?
Werkvorm :
Presentatie in vijf delen, elk gevolgd door korte discussies in kleine werkgroepen over de vijf vragen / thema’s a.h.v. een vraag of stelling.
De publieksprijs is € 95, aktieve forum-leden en onze genodigden € 0
Een samenvatting van de presentatie vindt u in het pdf-document :
http://www.reneverbrugge.nl/upload/785/documents/Zo_komt_uw_bedrijf_door_de_crisis.pdf
Website
Organisator
Rene Verbrugge (SubRosa)