Soms worden trouwe klanten letterlijk vaste klanten...
Een bejaarde vrouw uit Emmen mag de HEMA in haar woonplaats niet meer in. De 83-jarige vrouw, lid van vier zangkoren, werd in juli vorig jaar de zaak uitgezet omdat andere klanten zich stoorden aan haar gezang. Ook zou ze kinderen tegen de wens van ouders snoep geven en als vaste klant steeds op 'haar' plekje willen zitten. De zaak kwam gisteren voor de politierechter omdat justitie haar had vervolgd wegens huisvredebreuk.
De vrouw weigerde het pand te verlaten omdat ze vond dat ze niets verkeerd had gedaan. De politie moest eraan te pas komen om haar uit de winkel te verwijderen. De HEMA legde de vrouw een toegangsverbod op.
De rechter verklaarde de vrouw schuldig aan huisvredebreuk, maar legde geen straf op. In juli wordt de ontzegging opgeheven, maar volgens de advocaat peinst de vrouw er niet meer over om terug te keren naar de HEMA.
(Bron: BN/De Stem/Dagblad van het Noorden)
Hiep hiep hoera: honderd jaar A4 (DIN = Duits Instituut voor Normalisatie)
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.
TwaBla
TwaBla
Soms worden trouwe klanten letterlijk vaste klanten...
Hiep hiep hoera: honderd jaar A4 (DIN = Duits Instituut voor Normalisatie)
Link naar reactie
https://www.higherlevel.nl/forums/topic/15014-klantentrouwklantenscheiding/Aanbevolen berichten
1 antwoord op deze vraag