Krijg dit zojuist in mijn mailbox. Lijkt een soort kruising van speedmeet met een netwerk van vaste aanbieders van van alles en nog wat:
Geachte ondernemer,
Wellicht heeft u reeds gelezen of gehoord over het nieuwe landelijke initiatief Starters-Tips. Met dit initiatief willen bestaande organisaties (o.a. Wegener, CNV, Cijfermeester, BUSIOP, Ministerie van EZ, Businessclubs betaald voetbal, The Phone House) meer bieden aan startende ondernemers. Dit zal geschieden middels een gratis glossy die vanaf half april naar eenieder die zich inschrijft bij de KvK zal worden verstuurd. Daarnaast informeert Starters-Tips via haar website en 24 regionale startersbeurzen de beginnende ondernemer op het gebied van administratie, subsidies, fiscaliteiten, websites, huisstijl etc.
Naast deze adviezen heeft Starters-Tips het initiatief genomen om starters in hun eigen provincie snel te voorzien van een interessant netwerk. Welke bedrijven zijn actief in zijn/haar regio, wat bieden ze precies en op welke manier kom ik met ze in contact? Dit digitale netwerk zal half april worden gelanceerd Deelnemers ontvangen elke werkdag een visitekaartje van een ander bedrijf uit zijn/haar provincie én versturen tevens automatisch elke werkdag het eigen visitekaartje naar andere organisaties/bedrijven!
Starters-Tips heeft besloten per provincie 100 bestaande bedrijven gratis (normaal tarief € 7,50 per maand) deel te laten nemen aan dit netwerk. De reden daarvoor is dat starters op die manier direct in contact kunnen komen met bestaande ondernemingen.
Hoe kunt u hier gebruik van maken?
U kunt zich aanmelden voor Netwerkze via deze link.
Bij uw aanmelding vindt u een kortingsbon-vak. Vul hier de code XXX in. U krijgt daarmee 100% korting op de factuur en neemt een jaar gratis deel aan het netwerk.
U kunt in dat jaar elk moment uw abonnement kosteloos stopzetten.
Indien het lidmaatschap u bevalt krijgt, en u heeft besloten het abonnement niet stop te zetten, zullen wij uw abonnement na dat eerste jaar automatisch verlengen. De kosten bedragen vanaf het tweede jaar € 7,50 per maand.
Vergeten om uw abonnement binnen dat gratis jaar stop te zetten? Wij zullen u middels een mail één week voor het einde van het proefjaar nog even herinneren aan de afloopdatum!
Dat geeft u de mogelijkheid om dit systeem zonder risico's ruim een jaar (13 maanden) volledig gratis te proberen.
Alles leuk en aardig, maar het ziet er allemaal wel hypercommercieel uit. Boekhouding, telefonie, verzekeringen, leaseauto's etc: voor alles zijn vaste businesspartners. Iemand anders al ervaring mee, achtergrondinformatie?
Ik adviseer over en bemiddel in verzekeringen voor ondernemers en bedrijven.
Zie jij kansen voor je onderneming/bedrijf in het buitenland? Met RVO onderneem je verder.
Kijk wat onze kennis, contacten en financiële mogelijkheden voor jou kunnen betekenen.
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.
Norbert Bakker
Norbert Bakker
Krijg dit zojuist in mijn mailbox. Lijkt een soort kruising van speedmeet met een netwerk van vaste aanbieders van van alles en nog wat:
Alles leuk en aardig, maar het ziet er allemaal wel hypercommercieel uit. Boekhouding, telefonie, verzekeringen, leaseauto's etc: voor alles zijn vaste businesspartners. Iemand anders al ervaring mee, achtergrondinformatie?
Ik adviseer over en bemiddel in verzekeringen voor ondernemers en bedrijven.
Vragen of offertes? → Contact
Link naar reactie
https://www.higherlevel.nl/forums/topic/20480-nieuw-landelijk-startersinitiatief-met-medewerking-van-ministerie-van-ez/Delen op andere sites
Aanbevolen berichten
4 antwoorden op deze vraag