Vandaag start de Consumentenautoriteit de campagne "Goede webwinkelier? Check dat hier". Deze campagne richt zich op ondernemers met een webshop die aan consumenten leveren. De ondernemers krijgen uitleg over de regels en hoe deze goed kunnen worden toegepast. Er zijn een demo-webshop en een checklist ontwikkeld als hulpmiddelen om de regels op een toegankelijke manier te presenteren.
Het aantal verkopen via internet en het aantal webshops neemt toe. Maar ook het aantal klachten van consumenten over aankopen via internet, bijvoorbeeld via ConsuWijzer. Bij verkoop via internet gelden speciale regels die consumenten beschermen. Veel webwinkeliers zijn slecht op de hoogte van deze regels. Consumenten hebben daar last van, bijvoorbeeld als de webwinkel niet levert terwijl de consument al heeft betaald. Of als hij onjuiste informatie verstrekt over de bedenktermijn en niet bereikbaar is voor vragen of klachten.
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.
Mikky Vrolijk
Mikky Vrolijk
Zie de pagina Regels speciaal voor webwinkeliers>>>
Meer info voor webwinkeliers>>>>
[Edit: url aangepast]
Netwerken: Het gaat er niet om wie je bent, maar wie je kent !
Link naar reactie
https://www.higherlevel.nl/forums/topic/40220-consumentenautoriteit-start-voorlichtingscampagne-voor-webwinkeliers/Delen op andere sites
Aanbevolen berichten
1 antwoord op deze vraag