Op 21 december 2004 viert CIMO haar eerste verjaardag.
CIMO is een gezamenlijk initiatief van de VU (specifiek de faculteiten FALW, FEWEB, FSW, FEW en VUmc) en Hogeschool Windesheim. CIMO richt zich op onderwijs, onderzoek en ondernemerschap gebaseerd op innovatie en de 3 P’s: People, Planet & Profit. Zo wil CIMO een bijdrage leveren aan een duurzame samenleving door kennis over innovatie en maatschappelijk verantwoord ondernemen toepasbaar te maken.
CIMO richt zich op het inspireren van studenten door het aanbieden van (multidisciplinair) onderwijs en onderzoek naar MVO, inclusief transities naar duurzame innovaties binnen bedrijven en samenleving. Daarnaast richt CIMO zich op het initiëren en promoten van startende ondernemers binnen de VU, die voortkomen uit kennis die vergaard is aan de VU. CIMO steunt starters hun idee om te zetten in een bedrijf. Dit gebeurt door te scouten en vervolgens de starter te motiveren om zelf initiatief te ontplooien. CIMO staat de starter bij, door middel van ondersteuning met o.a. advies over patenten, ondernemingsplan en juridische zaken, representatieve kantoorruimte en financiering. Evenals het stimuleren van de discussie over MVO en het spelen van een actieve rol in het internationale netwerk van bedrijven, kennisinstellingen en NGO’s.
Zie jij kansen voor je onderneming/bedrijf in het buitenland? Met RVO onderneem je verder.
Kijk wat onze kennis, contacten en financiële mogelijkheden voor jou kunnen betekenen.
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.
Nils de Witte
Nils de Witte
http://www.cimo.vu.nl/home/index.cfm
Heeft mijn antwoord je goed geholpen? Dan is een reusje nooit weg.
contact: www.dewitte.org | Innovation + Business + Finance
Link naar reactie
https://www.higherlevel.nl/forums/topic/4442-cimo-1-jaar-actief-incubator-vu/Delen op andere sites
Aanbevolen berichten
0 antwoorden op deze vraag