Ga naar inhoud
  • 0

Beëindigen huurcontract bij nieuwe eigenaar

Aanbevolen berichten

1 antwoord op deze vraag

  • 0
Moderator     17,5k 28 1867

Beste Marleen, allereerst welkom op Higherlevel!

 

8 minuten geleden, MarleenBouwhuis zei:

Als het pand wat ik momenteel huur verkocht wordt kan ik als huurder dan onder mijn contract uit?

Nee, koop breekt geen huur.

 

Artikel 7:226 lid 1 van het Burgerlijk Wetboek:

Quote

Titel 4. Huur

 

Afdeling 4. De overgang van de huur bij overdracht van de verhuurde zaken en het eindigen van de huur

 

Artikel 226

1. Overdracht van de zaak waarop de huurovereenkomst betrekking heeft en vestiging of overdracht van een zelfstandig recht van vruchtgebruik, erfpacht of opstal op de zaak waarop de huurovereenkomst betrekking heeft, door de verhuurder doen de rechten en verplichtingen van de verhuurder uit de huurovereenkomst, die daarna opeisbaar worden, overgaan op de verkrijger.

 


Ik help ondernemers aan betrouwbare en betaalbare voorzieningen bij arbeidsongeschiktheid, aansprakelijkheid en pensioen. Vragen of offertes: contact

 

Zelf online je Movir AOV berekenen én afsluiten? -> www.aovzelfdoen.nl 

 

Link naar reactie
Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
Verberg sidebar
  • Wie is er online?
    2 leden, 124 Gasten

  • Breng jouw businessplan naar een higher level!

    Op dit forum worden alle onderwerpen m.b.t. ondernemerschap besproken.

    • Stel jouw ondernemersvragen
    • Antwoorden/oplossingen van collega ondernemers
    • > 75.000 geregistreerde leden
    • > 100.000 bezoekers per maand
    • 24/7 bereikbaar / binnen < 6 uur antwoord
    •  Altijd gratis

  • Ook interessant:

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Cookies op HigherLevel.nl

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.