Jump to content
Fawaka
Verberg

als zelfstandige werken voor zelfde opdrachtgever als loondienstverband

Goedendag,

Mijn vraag is heel simpel. Ik ben van mening dat dit niet is toegestaan, maar kan hier geen overtuigende informatie van terugvinden. Iemand is werkzaam als zzp-er voor een organisatie (en meerdere andere opdrachtgevers). Komt vervolgens bij deze organisatie parttime in loondienst voor andere werkzaamheden, kan deze zzp-er zijn andere oorspronkelijke werkzaamheden als zzp-er blijven uitvoeren?

Ik hoor het graag.

Link to post
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Volgens mij kan dit gewoon.

 

Ik denk dat het omgekeerde (een verkapt dienstverband) eerder een probleem zou zijn (werknemer is in parttime loondienst en gaat vervolgens als zzp-er voor hetzelfde bedrijf werken). Maar zelfs dan zóu het nog gewoon kunnen, al moet je het dan wel erg goed onderbouwen. Bijvoorbeeld bij volstrekt verschillende werkzaamheden, het hebben van meerdere klanten, etc.


The goal of a resonance cascade is to plant the seeds of growth rather than yearning. If you think pseudo-profound bullshit quotes are inspirational, you're, well, kinda dumb. https://goo.gl/fZf4oe

Link to post
Share on other sites
  • 0

Welkom op HL

 

Natuurlijk kan dat, er bestaat zoiets als vrije keuze van arbeid,  artikel 19 van de grondwet. 

 

Waarom deze vraag?


Succes & Groet, Hans van den Bergh, Horeca- & Recreatie-ondernemer VOF De Witte Boerderij, A.C.T.I.V.E. (Adviseur, Coach, Trainer, Inbrenger Van Expertise) in Marketingmanagement, Gediplomeerd Specialist Arbeidsrecht (Arbeidsrechter.nl)

(Let Op: Mijn reacties als vrijwillig Moderator zijn op basis van toetsing aan de forumregels, als lid zijn deze op persoonlijke titel)

Link to post
Share on other sites
Let op: het laatste bericht in het topic waar je op wilt reageren is meer dan zes maanden oud. Onnodig oude topics omhoog halen wordt niet altijd gewaardeerd, maar natuurlijk mag je nog wel op oude topics reageren.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Bring your business plan to a higher level!

    All topics related to entrepreneurship are discussed on this forum.

    • Ask your entrepreneur questions
    • Answers / solutions from fellow entrepreneurs
    • > 65,000 registered members
    • > 100,000 visitors per month
    •  Available 24/7 / within <6 hours of response
    •  Always free

  • Who's Online

    Er zijn 17 leden online en 431 gasten

    (See full list)    
  • Also interesting:

  • Ondernemersplein



EN

×

Cookies on HigherLevel.nl

Cookies are necessary for Higherlevel.nl to function properly. By using HigherLevel.nl you declare to have read and accepted our terms and conditions.

 More information   I accept