Zie jij kansen voor je onderneming/bedrijf in het buitenland? Met RVO onderneem je verder.
Kijk wat onze kennis, contacten en financiële mogelijkheden voor jou kunnen betekenen.
We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.
maarten79
maarten79
Beste leden,
Wij zijn een jong stel en druk bezig met het opzetten van een modeonderneming.
Voor het starten van onze onderneming moeten wij in ons marketing- ondernemingsplan een verwachte afzet c.q. omzetprognose maken.
Wij zijn al tijden hard bezig met het realiseren van onze dromen en hebben dan ook reeds veel in kaart gebracht.
Deze week hebben wij een zeer belangrijke afspraak met een eventueel financierder, echter hebben wij nog geen omzetprognose op papier. :'(
Ik moet eerlijk bekennen dat door het nachten lang hard werken en de hoeveelheid aan informatie wij beiden door de bomen het bos niet meer zien.
Het zou echt fantastisch zijn als er iemand is die ons hiermee wil helpen, uiteraard zijn wij bereid meer specifieke informatie te geven.
Mvg,
Quirina en Maarten
[titel ingekort - mod]
Link naar reactie
https://www.higherlevel.nl/forums/topic/11027-hulp-nodig-bij-omzetprognose/Delen op andere sites
Aanbevolen berichten
5 antwoorden op deze vraag