Hallo allemaal,
 
	 
 
	Ik wil PET-verpakkingen (bijvoorbeeld 200ml potjes) uit China inkopen voor voedingssupplementen en wil er zeker van zijn dat ze de juiste certificering hebben voor gebruik in Europa/Nederland.
 
	 
 
	Mijn belangrijkste vragen:
 
	-  Welke certificaten zijn essentieel voor PET-verpakkingen die in direct contact komen met voedingsmiddelen? (Bijvoorbeeld FDA, EU 10/2011, RoHS, REACH?) 
	-  Hoe kan ik controleren of een certificaat echt en geldig is? Zijn er databases van SGS, TÜV, Intertek of andere geaccrediteerde labs? 
	 - Wat is de beste aanpak om een betrouwbare leverancier te vinden die ook de juiste certificaten kan overleggen? 
	-  Zijn er betrouwbare laboratoria in China die certificeringen kunnen uitvoeren als de leverancier deze niet heeft?
 
	 
 
	Ik wil voorkomen dat ik nep- of ongeldige certificaten ontvang en zoek naar de beste manier om dit proces aan te pakken. Alle tips en ervaringen zijn welkom!
 
	 
 
	Alvast bedankt!