hoi jean marie
al googelend op het woord edacteur kwam ik dit platform tegen.
dit is wel een erg oude topic, waar ik op reageer, maar ondertussen draait de site ruim 4 maanden en kan ik als gebruiker wellicht het een en het ander nuanceren (ik moest me overigens eerst registreren ;) voordat ik kon reageren, de pot verwijt de ketel...)
Wat ik even kwijt wil:
Ik heb het erg naar mijn zin op www.edacteur.com. Het is inderdaad vrij gesloten, maar steeds meer mensen weten ons toch te vinden. En er wordt volop gepubliceerd.
Ik als hoofdedacteur van de rubriek grafisch ontwerp vind het goed dat gebruikers zich eerst moeten inschrijven voordat ze echt iets kunnen op edacteur.com. Ook het feit dat jaarlijks de beoordelingen worden bekeken en mensen die gemiddeld te laag scoren hierover worden aangesproken (of eruit worden geknikkerd???) zal het er uiteindelijk toe leiden dat de publicaties van hoogwaardige kwaliteit zijn.
In ieder geval ben ik blij met de mogelijkheden die de site biedt.
Naast het publiceren en bekijken van publicaties is netwerken zo'n mogelijkheid die door een groot aantal leden goed gebruikt wordt.
Echt de moeite waard om een account aan te maken!
met vriendelijk groeten Trees okhuijsen-schepman
www.2breed.nl