Omschrijving van je concept:
Marketingmed.nl bied vernieuwende informatie, tips en trends rondom social media, internet marketing, SEO, Google en meer... Chelsea Bosters is de eigenaar van deze website. Naast hem bloggen meerdere ondernemers/specialisten op de website (met regelmaat). Op de website vind je geen theoretische informatie, maar informatie welke je meteen toe kan passen. Hij is sinds vorige week vrijdag geopend en er moet nog veel informatie in komen te staan maar de basis en eerste 10 blogberichten zijn er.
Ik ben heel benieuwd wat jullie ervan vinden! Een reactie op een recent bericht wordt zeker gewaardeerd!;)
Omschrijf wat je tot nu toe zelf gedaan hebt hiervoor:
Website opgericht en ingevuld. Contact gehad met (toekomstige) gastbloggers (eigenlijk alles)
Wat is de uitdaging die je met je concept op wil lossen:
Online ondernemers meer informatie bieden. De mogelijkheid geven om door te groeien, echt iets van hun website te maken.
Hoe is dit anders dan bestaande concepten:
Marketingmed.nl is veel directer dan de concurrenten. Wij proberen je te helpen waar mogelijk en proberen je vragen op social media meteen te beantwoorden.
Wat voor feedback hoop je te krijgen:
Feedback waar wij iets mee kunnen. We doen het voor de ondernemers (dus voor jullie!) en proberen het zo mooi/duidelijk/uniek mogelijk te maken.