-
Particuliere klanten vinden in China
Beste allemaal, Voor een klein ideetje wat ik graag wil proberen, dacht ik even snel gebruik te kunnen maken van het internet om snel een marktplaats(.nl) te vinden om die C2C of B2C verkopen mogelijk maakt. Van Nederland naar China is dan de bedoeling. Helaas kom ik er niet uit, wie weet een website of een andere manier om snel, losse producten, gewoon in een doosje of envelopje aan de man te brengen?
- HACCP verplicht of is voldoen aan hygiënecode voldoende [grillroom]
-
Waar/hoe begin ik met ondernemen?
Nee, ik zou niet weten waar ik moet zoeken. De markt waarin ik mij dan zou begeven is vrij groot en word beheerd door partijen die daar veel vastgoed en overige middelen voor moeten reserveren. Met mijn idee zou dat niet nodig zijn. Ook vage antwoorden worden gewaardeerd. Deels mee eens. Ik heb gezocht en vond niet echt wat ik zocht, dat kan natuurlijk aan mij liggen. ;) Dank u. Een prototype echter is echt een probleem, dan moet ik kunnen programmeren. En hoe zou ik een marktonderzoek kunnen doen?
-
Waar/hoe begin ik met ondernemen?
Beste iedereen, Een tijdje terug had ik een probleem en ik besefte mij dat de oplossing nog door niemand geboden word. In ieder geval niet in de vorm zoals ik het had kunnen gebruiken. Nu zou ik graag willen gaan ontdekken of het idee dat hier uit ontstond uit te werken is. Het probleem is alleen dat ik niet weet waar ik moet beginnen. Denk voor het gemak even aan website's zoals airbnb, marktplaats en werkspot. Zoiets moet er gecreëerd worden. Ik ben geen ICTer, heb weinig noemenswaardige contacten, geen grote zak met geld en een idee is zo overgenomen door iemand die deze dingen wel heeft. De vraag is nu dan ook: Waar begin ik? Hoe pak ik dit aan? Alvast bedankt voor de reactie's
-
Spel uitbrengen dat lijkt op pesten/uno. Mag dat?
Hallo, Ik heb een vraag naar aanleiding van jullie topic en antwoorden. Als TS zijn spel uitbrengt en het word een succes, lijkend op uno, skip-bo of wat dan ook. Mag en kan TS zijn spel dan beschermen? En op wat voor manier? En wat als iemand nu een ontwerp zou maken van het spel pesten en geeft dat de naam pesten. Is Mattel daar tegen beschermt? Met zijn Uno, wat natuurlijk gewoon met een gewoon pakje kaarten te spelen is. Alvast bedankt voor de antwoorden.
d1989
Newbee
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht