Hallo allemaal,
Mijn naam is Thijs, ik ben 15 jaar oud en heb sinds 4 maanden mijn eigen bedrijf in het produceren, personaliseren en natuurlijk verkopen van borrelplanken.
Ik ben al een flinke poos aan het worstellen met het vinden van nieuwe klanten. Natuurlijk heb ik al enkele klanten gehad, maar deze klanten heb ik zelf benaderd.
Tot nu toe ben ik nog nergens vindbaar met mijn bedrijf (behalve op bol.com), dus het is volgens mij best logisch dat ik nog (bijna) geen bestellingen krijg.
Dus ging ik natuurlijk op zoek naar een manier om mijn bedrijf online vindbaar te maken. Nou dacht ik natuurlijk gelijk aan het maken van een website zodat mensen die op zoek zijn naar bijvoorbeeld 'borrelplank graveren' op mijn website uit komen. Dus ik ben voor nu bezig met een mooie en functionele website opzetten en houd hier ook rekening met de SEO optimalisatie.
Verder kom ik zelf niet uit een ondernemers familie dus moet alles zelf uitzoeken. Vandaar dat ik nu de volgende vragen ga stellen;
Ik zou graag willen weten hoe soortgelijke bedrijven hun klanten vinden, is dit voornamelijk door de website of door een andere reclame strategie. Want online kan ik niet echt vinden wat het effect van een website is op een bedrijf.
Ook zou ik graag willen weten of iemand nog andere ingevingen heeft hoe ik reclame kan maken.
(Tips zijn ook welkom :) )
Ik hoop dat iemand mij verder kan helpen, alvast bedankt.
Met vriendelijke groet,
Thijs