Goedenmiddag,
Wij zijn redelijk nieuw in de merchandise branche. We hebben via bol.com wat artikelen aangeboden met de naam Feyenoord Rotterdam aangeboden. Ervan uitgaande dat dit de wijk is die in Rotterdam ligt. Nu hebben wij een notice of takedown gekregen omdat we volgens hun inbreuk maken op intelectuelle eigendoms recht van Feyenoord. (Er heeft iemand met het eigendoms recht een klacht ingedient)
Wij ontwikkelen al onze kleding zelf onder ons eigen brand. (label) En hebben een team van grafisch ontwerpers om de merchandise te maken. Wij gebruiken geen originele logo's van Feyenoord Rotterdam. (alleen de tekst is op sommige ontwerpen te vinden)
Wij hebben geprobeerd het een en ander te vinden hierover en zodoende op deze website terecht gekomen.
Na onderzoek lijkt het ons dat we de naam Feyenoord Rotterdam toch gewoon mogen gebruiken. Omdat wij de wijk in Rotterdam hiermee bedoelen. Klopt dit?
Met vriendelijke groeten,
Frkzk