-
magazine opzetten, hoe?
ik heb een idee om een nieuw special interest tijdschrift op te zetten. Nou heb ik van tijdschriften maken geen kaas gegeten, en van een redactie opzetten evenmin. Toch denk ik dat het goede kans van slagen heeft. Weet iemand waar ik de mensen kan vinden waarmee ik me het beste kan omringen? [titel aangepast - mod]
-
bedrijf voor bedrijven
Ricardo DiPantaloni reageerde op Ricardo DiPantaloni's topic in Ondernemingsplan en businessplanningWat niet wegneemt dat het geschetste concept van wat bedrijven opzetten en die direct weer doorverkopen wel heel erg naïef klinkt. Het kan zijn dat ik niet volledig duidelijk ben geweest in mijn formulering. Ik heb niet het voornemen om wat bedrijven op te zetten en deze direct weer door te verkopen (al zou ik het niet erg vinden als 1 van die bedrijven direct geld oplevert), maar deze pas in de etalage te zetten op het moment dat ze goed lopen en ik er vanaf zou willen. Ik ben het met je eens dat het inderdaad naief klinkt als het zo simpel omschreven is. Nog simpeler uitgelegd is dat als ik bedrijf A gebruik als "werkbedrijf" om alle (voorbereidende) stappen te ondernemen om bedrijf B op te zetten (en daarna C en D en de rest van het alfabet), mijn vraag is of dit fiscaal en administratief gezien mogelijk is. Ik maak in principe kosten in A ten behoeve van B, die op zijn beurt moet gaan zorgen voor winst. Hopelijk heb ik het zo duidelijker gemaakt.
-
bedrijf voor bedrijven
Ricardo DiPantaloni reageerde op Ricardo DiPantaloni's topic in Ondernemingsplan en businessplanningAls ik dit bedrijf op kan zetten, moet ik dan ook winst maken? In principe verkoop ik zelf geen produkten of diensten. Ik zet binnen dit bedrijf alleen nieuwe bedrijven op. Hoe zit dat fiscaal?
-
tips voor opzetten postorderbedrijf?
Ricardo DiPantaloni reageerde op Ricardo DiPantaloni's topic in Ondernemingsplan en businessplanningin mijn geval geldt dat inderdaad niet voor de produkten die ik wil verkopen. Mijn produkten zijn weinig trend-, mode- of prijzenslaggevoelig. klinkt raar zeker als het om lifestyleprodukten gaat, maar 't is echt zo
-
tips voor opzetten postorderbedrijf?
Ricardo DiPantaloni reageerde op Ricardo DiPantaloni's topic in Ondernemingsplan en businessplanninghelaas kan ik nog geen tipje van de sluier oplichten voor wat betreft het assortiment dat ik ga verkopen, aangezien alles nog erg pril is. Wel kan ik aangeven dat het met lifestyle te maken heeft (ook een erg populair woord). Een webshop is wel van toepassing, al zal de nadruk liggen op een papieren catalogus. We maken niks zelf. in ieder geval iedereen al bedankt die tips heeft gegeven.
-
tips voor opzetten postorderbedrijf?
Ricardo DiPantaloni reageerde op Ricardo DiPantaloni's topic in Ondernemingsplan en businessplanningThanks! Over Wehkamp gesproken: Wehkamp is van plan zijn dikke catalogus overboord te gooien en alles via internet te doen. Volgens mij willen mensen toch wel thuis op de bank bladeren in plaats van achter het schermpje, dus ik wilde in ieder geval een catalaogus uitbrengen.
- tips voor opzetten postorderbedrijf?
-
schatting omzet winkel
Ik ben bezig met het opzetten van een plan voor een winkel. Daarbij zal ik een inschatting moeten maken hoeveel ik denk om te kunnen zetten. Hoe kan ik dat het beste bepalen? Zijn er cijfers te vinden? Is het natte-vingerwerk? Verder weet ik niet waar ik mijn huisvestingskosten op moet baseren. Ik heb wel een pand op het oog, maar als dat weg is voordat ik kan beginnen zal ik een andere inschatting moeten maken. Wie heeft er dus eigenlijk tips voor het goed opzetten van een financieel plan voor een winkel? Alvast bedankt!
-
bedrijf voor bedrijven
Ricardo DiPantaloni reageerde op Ricardo DiPantaloni's topic in Ondernemingsplan en businessplanningik zat eerder te denken aan zelf opzetten, starten en verkopen
- netwerk van afhaalcentra's voor webwinkels?
- bedrijf voor bedrijven
Ricardo DiPantaloni
Junior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht