- Eenmanszaak met terugwerkende kracht inschrijven
-
Eenmanszaak met terugwerkende kracht inschrijven
Het afgelopen jaar ben ik activiteiten als zelfstandige begonnen. Omdat ik nog een beheer BV had (uit een vorig ondernemersleven) heb ik een aantal facturen vanuit de BV voor het werk verstuurd. Vanwege de betere aftrekmogelijkheden wil ik mijn activiteiten (en inkomsten) in dit jaar voor de IB in een eenmanszaak laten vallen. Mijn idee is vanuit de eenmanszaak te factureren naar de BV voor het werk dat ik vanuit de BV het afgelopen jaar verkocht heb. Dus ik maak al mijn uren in de eenmanszaak en factureer daarvoor mijn BV (die vervolgens mijn klanten factureert). Nou heb ik de volgende vragen: 1) kan ik komende week een eenmanszaak oprichten met als startdatum 1 januari 2012? 2) accepteerd de fiscus het als ik stel dat ik al mijn uren in 2012 in die eenmanszaak gemaakt heb (ik heb een urenadministratie)? 3) kan ik dit (uren in de eenmanszaak, factureren via de BV) zo blijven doen in de toekomst? (mijn klanten zijn nu facturen vanuit de BV gewend) Alvast bedankt voor het meedenken! Leon.
-
fulfillment in nederland van grote producten (meubels)
dank voor je (snelle) reactie.. DHL enz richten zich volgens mij op kleine pakketten, daar loop ik in ieder geval tegenaan. Met fulfillment bedoel ik trouwens inderdaad ook opslag en voorraadbeheer, maar ook afhandeling van retouren, eigenlijk het hele proces na een bestelling.
-
fulfillment in nederland van grote producten (meubels)
Ik zit met een vraag; we zijn een webshop aan het opzetten met eigen ontworpen outdoor loungemeubelen en we willen een fulfillment bedrijf vinden die voor ons geschikt is. Dat blijkt nogal moeilijk. Wie heeft een tip? Specifieke eisen waar het vaak op strandt: - grote pakketten (tot 2x1x0,7m) - cash on delivery (PIN) - bereid de telefoon met onze naam op te nemen en email te beantwoorden Vragen wij nou zoiets raars of heb ik pech tot nu toe? Alvast bedankt, Leon.
- eCommerce 2.0??
Leon70
Newbee
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht