-
BOG prive kopen en weer verhuren
;D ja Joost met dit soort dingen ben ik een noob ik hoor volgende week van me accountant wat de opties worden, geschikte kerel maar traag qua communiceren. ik reken op al mijn activiteiten btw dus dat zit wel goed. ik neem je adviezen van harte in ontvangst, ik ga nooit en te nimmer alleen uit van de adviezen van me accountant alleen, beter een 2de die me inlicht dan later ter conclusie komen dat hij het bij het verkeerde eind had. alleen rest me dan nog de vraag, hoe kan mijn vrouw btw vragen op de huur als ze niet btw plichtig is, zij heeft een kinderopvang en de accountant zegt dat zij geen btw kan innen.
- BOG prive kopen en weer verhuren
-
BOG prive kopen en weer verhuren
bedankt voor je antwoord, de btw is dan ook niet aftrekbaar neem ik aan, is daar geen oplossing voor. het grootste nadeel is dat zij goed geld verdient en niet btw plichtig is en ik daarintegen wel geld verdien maar niet genoeg om de hypotheek zakelijk weg te zetten. ik zoek dus ook een oplossing voor de btw terug tevorderen. kan dit ?
- BOG prive kopen en weer verhuren
-
BOG prive kopen en weer verhuren
Hoi Joost Ja ik heb een bedrijfsruimt nodig voor mijn bedrijf, momenteel werken we beide vanuit huis, zij heet een kinderopvang en daarom kan ik geen klanten meer ontvangen. we zijn getrouwd ik ga dus een hoekpandkopen (120m2 totaal) we kunnen het pand dus prive kopen, zakelijk gaat dat niet volgens de bank. ik dacht dus dat als we het prive kopen en ik het zakelijk gebruik, dus ik de btw van het pand kan aftrekken uit welk potje het betaald is maakt volgens mij niets uit, onze accountant belde haar gisteren dat zij het kan kopen en ik het van haar kon huren. vandaar ik met deze vraag zit, lijkt me geen ideale optie
-
BOG prive kopen en weer verhuren
ik kom deze vraag niet specifiek op mijn wensen tegen ik en mijn vrouw hebben beide een eigen zaak, zij is trouwens geen btw-plichtige ik wel zij kan wel een pand prive kopen aangezien ze genoeg verdiend, mijn bedrijf is nu 2 jaar operatief en winstgevend, maar niet voor een hypotheek voor een pand. nu komt de vraag, zij kan het pand prive kopen en weer verhuren aan mij, wat zijn de voor- en nadelen hiervan?
serge08
Junior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht