Samen met enkele partners bezit ik een werkmaatschappij. Alle partners hebben een eigen holding BV. Deze BV's hebben een gelijk aandeel in de werkmaatschappij om te voorkomen dat het UWV/ de belastingdienst premieplicht constateert. De partners ontvangen vanuit de werkmaatschappij een management fee.
Omdat we bepaalde activiteiten onder willen brengen in aparte BV, zullen we een tussenholding gaan oprichten.
Op welke manier is het mogelijk om nieuwe partners in die nieuwe tussenholding te laten participeren tegen een % van bijvoorbeeld 10%, waarbij de partners in de 'oude' BV een meerderheid (51%) behouden EN waarbij voor de nieuwe partners nog geen premieplicht gaat gelden?
is dit op te lossen door te werken met nummeraandelen, een administratiekantoor of het opnemen van een bepaling in de statuten m.b.t. de voorwaarden waaronder een bestuurder is te ontslaan?