-
Eenmanszaak vanuit ouderlijk huis
Ooh okay gelukkig! Thnx voor je reactie trouwens (wederom) Joost! Ik ga een website laten bouwen en dit zal dus tussen de E5000,- en E8000,- kosten. Ik heb maar iets van E6000,- dus mocht het hoger uitvallen dan betaalt mijn vader het verschil bij. Maar goed. Ik kan daar dus geen problemen mee krijgen. Mijn vader dacht nogmaals dat dit mogelijk was. Good to know! Dan kan ik aan de slag denk ik. thnx guys
-
Eenmanszaak vanuit ouderlijk huis
Hoe bedoel je "dat geld kan ik niet meer allemaal plaatsen"? Als je spaargeld op de bank hebt, dan is het echt niet nodig om aan de fiscus aan te kunnen tonen hoe je dat in de loop der jaren vergaard hebt. Ja geld op de bank dat gespaard is heb ik inderdaad. Maar ik heb ook van mijn oma geld ontvangen bij mijn 18e verjaardag. Dit was een bedrag van meer dan 2000eu en dit heeft zij gewoon contant voor mij gespaard. Mijn vader denkt dat dit bij de belasting weleens vreemd kan overkomen mbt mijn bedrijf. Als ik dat geld op mijn zakelijke account stort oogt dat apart.
- Eenmanszaak vanuit ouderlijk huis
-
Eenmanszaak vanuit ouderlijk huis
okay.. ik verwacht voorlopig geen omzet te draaien. Ik steek er echter wel geld in. Dit is geld dat ik gewoon heb gespaard. Ik studeer momenteel en werk momenteel echter niet. Tot in hoeverre dien ik mijn 'geld' te kunnen verantwoorden? Ik moet bijvoorbeeld zo'n 4000eu gaan betalen voor de website. Dat is een aardig bedrag. Dat geld kan ik niet meer allemaal plaatsen, mocht de belasting daar om vragen. Levert dit evt. problemen op?
- Eenmanszaak vanuit ouderlijk huis
- Eenmanszaak vanuit ouderlijk huis
-
Eenmanszaak vanuit ouderlijk huis
Goedendag, ik zit met het volgende. Recent heb ik mij ingeschreven bij de KVK voor een eenmanszaak. Ik woon nog thuis bij mijn ouders dus het bedrijf staat dus geregistreerd op mijn ouderlijk adres. Nu is het zo dat mijn vader niet wil dat ik officieel vanuit huis opereer. Hij meent dat het gevolgen heeft, klein of groot, voor hem en zijn belastingzaken. De eenmanszaak betreft een website en ik werk vanuit mijn eigen zakcent en heb geen leningen oid. Nu wil ik graag allereers weten, wat zijn nu de consequenties voor mijn vader? Wat gebeurt er nu hij in ZIJN huis iemand met een eenmanszaak heeft en wat zijn mogelijke gevolgen puur hypothetisch, als ik ooit in de financiële problemen zou komen met mijn bedrijf? Ten tweede, wat raden jullie mij aan als ik daadwerkelijk niet meer mijn kvk op dit adres kan hebben? Kantoor is te duur voor mij.. Ik hoor graag jullie reacties! mvg.
leandro
Junior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht