Alles dat geplaatst werd door Stephan_
- Financiering met behulp van iemand die borg staat
-
Financiering met behulp van iemand die borg staat
Dank u wederom voor de informatie. Borg staan leek mij een makkelijker opgave voor mijn vader, dan dat hij direct geld uitleent aan mij, en ik aan zijn lopende contanten kom. Echter is het me nu duidelijk aan het worden: De bank wilt de inbreng van geld zien en neemt geen tot weinig genoegen met alleen een familie lid die borg staat zonder dat er ook eigen geld word ingebracht.
- Financiering met behulp van iemand die borg staat
- Financiering met behulp van iemand die borg staat
-
Financiering met behulp van iemand die borg staat
Dank u wederom voor de reactie. Mijn vader zit dusdanig in de laatste fase van zijn leven dat ik zo min mogelijk een beroep op hem wil doen. Voor €30.000,- borg staan zou dus 'makkelijker' te vragen zijn dan voor €80.000,-. Als ik u goed begrijp dan zegt u dat alleen borg staan (voor bijvoorbeeld een bedrag van €30.000,-) weinig waarde voor een bank heeft, als er niet daadwerkelijk eigen geld (fysiek) wordt meegenomen door mijzelf of via mijn vader? .
-
Financiering met behulp van iemand die borg staat
Dank u voor uw reactie en eerste hulp. Ik heb reeds een investeringsplan gemaakt op papier. Daarnaast ben ik bezig met een ondernemersplan en vraag ik offertes op, om te kijken of sommige bedragen correct zijn. Belangrijk voor mij om te weten is of dat het borgstaan van ongeveer één derde van het te lenen bedrag (€80.000,-) van mijn vader genoeg is voor een bank (er van uitgaande dat de bank vertrouwen heeft in mijn ondernermsplan) om eventueel krediet te geven. Anders zal ik nu ook op zoeken moeten gaan naar Investeerders( aangezien ik geen eigen geld). Bij voorbaat dank.
-
Financiering met behulp van iemand die borg staat
Mijn financieringsbehoefte is €80.000,- Ik heb geen eigen geld, maar mijn vader is bereidt mij te helpen. Ik wil graag een indicatie weten voor hoeveel geld mijn vader borg zou moeten staan. Is dat net als bij een financiering met eigen geld. Ongeveer 1/3 van het te lenen bedrag? Of wil de bank dat diegene die borg staat voor het gehele bedrag borg staat. (Ps. de ING wilde helaas alleen vragen beantwoorden nadat ik een Businessplan had ingediend).