- Inkomstenbelasting eenmanszaak
- Inkomstenbelasting eenmanszaak
-
Inkomstenbelasting eenmanszaak
Wat ik had vernomen van mijn coach destijds was dat de uwv naar de inkomsten van de 52 weken na start onderneming kijkt( dus aanloopfase + x aantal weken) als er in deze periode een aanzienlijk inkomsten behaald dan moet er volgens een bepaald rekentabel terugbetaald worden, en anders niet. Het is dus beetje verwarrend aangezien je enkel recht hebt op starters aftrek als je 1225 uren haalt in een jaar. Als je dit niet haalt ben je geen ondernemer voor de belastingdienst en als je het haalt moet je je ww-uitkering sowieso terugbetalen :)
-
Inkomstenbelasting eenmanszaak
Ik heb wel gewoon een btw nummer gekregen. Ik dacht dat je dan voor de belastingdienst een ondernemer was? Wat ik heb vernomen was dat er voor de ww urencriteria belangrijk was om te kunnen starten als ondernemer. Aan het einde van het jaar kijken ze naar je inkomsten en niet naar je gewerkte uren. Als je teveel hebt verdient moet je terugbetalen anders niet.
- Inkomstenbelasting eenmanszaak
- Inkomstenbelasting eenmanszaak
-
Inkomstenbelasting eenmanszaak
Hallo iedereen, Ik ben nieuw hier en zal ook de komende tijd vaker deze site bezoeken. Ik ben sinds 1 jaar een beginnende ondernemer. Ik doe textiel groothandel en autohandel. Ik heb nu de volgende vraag,omdat ik momenteel nog geen boekhouder heb. Ik moet aangifte inkomstenbelasting doen over het jaar 2011. Ik heb in 2011 een onstslag vergoeding gehad van mijn oude werkgever waar 40% belasting over is geheven. Verder heb ik 9 maanden lang een ww uitkering ontvangen ( startersperiode) waar ik ook belasting over betaalde. In 2011 had in veel kosten zoals huur , opstartkosten enz, en over het hele jaar gezien heb ik verlies gedraaid. Kan ik al deze kosten verrekenen met de overige inkomsten( ww-uitkering+ ontslagvergoeding) zodat ik een deel van de betaalde belasting terug kan krijgen? Bij voorbaat dank! M.v.g
Tekyus
Junior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht