- Franchise Sales ondernemer & fee
-
Franchise Sales ondernemer & fee
wij zorgen voor de product foto. Product info en verdere bijkomende zaken zoals Voorwaarden etc. Deze worden ons aangeleverd door de klant. En voor de magzine moeten wij ervoor zorgen dat we een uitgever/drukker Vinden en hier de afspraken mee maken. Opmaak van advertentie en teksten? Je wordt belazerd waar je bij staat.
- Franchise Sales ondernemer & fee
- Franchise Sales ondernemer & fee
- Franchise Sales ondernemer & fee
- Franchise Sales ondernemer & fee
-
Franchise Sales ondernemer & fee
De franchisenemer zal zijn diensten aanbieden aan de ondernemer/klant welke weer op zijn beurt zijn producten kan verkopen. Wij zijn een verkoopkanaal voor de klant. De klanten benaderen en werven doen wij als franchisenemer. Na het binnenhalen en afsluiten van een contract doen wij nog veel betreft opmaak van advertentie en teksten. Verder contracten afsluiten en hebben we een Krant/magazine waar de gehele opmaak en verzorging ook voor de franchisenemer behoort. Ook zou ik zelf moeten zorgen voor de verspreiding of dit uitgeven aan een derde.
-
Franchise Sales ondernemer & fee
Hallo Danny, Wat zij doen is de volledige facturering en administratie. De inkomsten gaan direct naar de franchisegever waarna De franchisenemer wordt betaald. Dus alles gaat via de franchisegever ook de inkomsten. Je krijgt alleen ondersteuning dmv extranet en een Maandelijkse bijeenkomst om punten te bespreken. Ja verder niet veel eigenlijk. Alles is voor de franchisenemer.
-
Franchise Sales ondernemer & fee
Beste ondernemers/leden, Sinds kort ben ik een internet ondernemer op franchisebasis. Tot nu geen toeters en bellen. Echter vinden mijn vrienden en familie dat ik te veel, en ook heel veel af draag aan de franchisegever. In het kort een uitleg van verdien- en betaal proces. wij bieden de klant 3 soorten diensten/abbonementen aan waarbij een jaarcontract wordt aangegaan met de klant. De klant betaalt maandelijks onderstaande bedrag naar pakket keuze en kan dan zijn diensten aanbieden waarover wij per verkochte dienst een comissie ontvangen van de aanbieder. De comissie verschilt per pakket en is in 3 delen te splitsen. -Pakket 1: p.m €100,- abbonement inkomsten waarvan €50,- naar de franchisegever. Comissie per verkochte dienst = 10% - waarvan 5% naar de franchisegever. -Pakket 2: p.m €50,- abbonement inkomsten Waarvan €25 naar franchisegever p.m Comissie per verkochte dienst = 15% - waarvan 5% naar franchisegever. -pakket 3: maandelijks €30,- p.m Waarvan €15,- naar franchisegever p.m Comissie per verkochte dienst = 10% waarvan 5% naar franchisegever. Als het ware betaal ik over elk verdiende cent de helf aan de franchisegever. Naast mijn huidige franchise fee per jaar. Betaal ik te veel ? Of is het elders hetzelfde!? Alvast bedankt Jacky
Jackykemp
Junior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht