Beste B13R,
Het is bijna ongelooflijk, maar jullie situatie als broers lijkt exact hetzelfde als die van ons. We zijn ook drie jaar bezig, samenwerking is laatste tijd intensiever en ook wij zullen een tweekoppige directie gaan vormen. Ook de banden, persoonlijk en zakelijk zijn hetzelfde als bij jullie.
En het belangrijkste: we hebben twee verschillende persoonlijkheden die complementair kunnen zijn, maar ook moeilijk combineerbaar. En dat laatste lijkt op zakelijk vlak steeds meer toe te nemen.
Ikzelf ben 34 jaar oud.
Wij zijn sinds kort bezig met een coach, echter dat loopt ook niet altijd op vlekkeloos. De discussie gaat nu over wel of geen één eindverantwoordelijke / algemeen directeur. Onze coach, een aardige vrouw, toont zich ook niet duidelijk hierin. Hier lopen wij tegenaan, wat soms hoogoplopende discussies oplevert.
Misschien goed om eens contact met elkaar op te nemen?