Alles dat geplaatst werd door Roseline
-
Afkoop compagnon boeken
Bedankt allemaal voor de reacties! Zoals ik begrijp kan ik dus de winst zo aan mijn ex compagnon verdelen totdat deze op het bedrag komt zoals wij het hebben afgesproken. Met restant resultaat ga ik door. In een eerdere reactie werd gevraagd of het om een gekweekte goodwill gaat of om een gekochte, maar dit gaat om een zelf gekweekte goodwill. Betreft een eigen zaak.
- Afkoop compagnon boeken
- Afkoop compagnon boeken
-
Dispuut afboeken
Bedankt allen. Betreft een onderneming met miljoenen omzet en waarbij een jaarrekening van gemaakt moet worden. Dispuut is er omdat we het niet eens zijn met het bedrag dat gefactureerd is en mocht de tegenpartij dat nog wel in de boeken hebben dan is er een kans dat we toch zouden moeten betalen. Ik weet voldoende, bedankt!
- Dispuut afboeken
-
Dispuut afboeken
Goedendag, Wij hebben een openstaande crediteur op de balans staan doordat we een factuur hebben gedisputeerd. Bedraagt ruim 75K en het staat al bijna een jaar open. Mogen wij dit zomaar afboeken? Creditfactuur vragen willen we liever niet op omdat we anders slapende honden wakker maken. Is er een wet waar staat wanneer je een schuld mag afboeken?