-
Start beginbalans Eenmanszaak
Dank, jij snapt wat ik bedoel haha. Hoe zal ik de boeking dan moeten dan als ik de verbruiksartikelen direct als kosten boek? (verzonnen kostenrekening) > 400 Inkopen schoonmaakartikelen bijvoorbeeld ik koop voor €121 incl. 21% btw in Boek ik dan 400 inkopen schoonmakaartikelen €100 te vorderen btw €21 Aan bank €121 aldus bij inkoopfactuur kostenrekening 400 en dan 21% btw vorderen?
-
Start beginbalans Eenmanszaak
Nou ik verkoop geen producten. Ik begrijp het nu even niet meer. Wat ik bedoel is dat ik schoonmaakmiddelen inkoop en deze gebruik bij de werkzaamheden. Hoe boek ik dit? Bijvoorbeeld: Ik koop 20 liter spul voor €121 incl 21% btw En bij werkzaamheden gebruik ik 10 liter. Hoe ga ik dit boeken?
-
Start beginbalans Eenmanszaak
Dank voor je al je moeite by the way! Oke, stel inkopen geboekt op 100 en ik heb een project waarbij ik 1 fles schoonmaak spul gebruik. Dan moet ik gewoon bij verkoopfactuur (aan voorraad) gewoon het bedrag nemen waarvan ik bereken dat het als inkoop kost? Dus stel 1 fles = €3 doe ik bij Verkoopfactuur Debiteuren €121 Aan betalen BTW €21 Aan opbrengst verkopen €100 Kostprijs inkopen €3 Aan voorraad €3 (getallen snel verzonnen) ?
- Start beginbalans Eenmanszaak
- Start beginbalans Eenmanszaak
- Start beginbalans Eenmanszaak
- Start beginbalans Eenmanszaak
-
Start beginbalans Eenmanszaak
Hallo Forumleden, Ik wil wellicht binnenkort een glaswasbedrijf opstarten waarbij ik dan ook de boekhouding op me zal nemen. Ik zal de situatie even uitleggen: Start van de Eenmanszaak voor balans wordt waarschijnlijk 01-06-2014 * Ik heb (nu op dit moment) een voorraad t.w.v inkoop €100 Verder ga ik van mijn bankrekening €1500 overboeking naar de onderneming. Dan krijg je Bank €1500 Aan Privé €1500 Heb ik het goed als ik zeg dat ik als ik bij mijn online boekhoudprogramma in memoriaal ga boeken: Voorraad €100 Bank €1500 Aan privé €1500 Wordt mijn Eigen Vermogen per 1-6-2014 dan ook €1600? Bij voorbaat dank!
mitchluijks
Junior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht