-
eeghie startte met het volgen van Goedkeuring nodig van AVA vooraf aan deponeren KVK?
- Geschil koersbepaling BV, KVK noch NAI stellen bindende adviseurs aan?
-
Geschil koersbepaling BV, KVK noch NAI stellen bindende adviseurs aan?
NAV overlijden BV mede aandeelhouder wordt er al meer dan een jaar gebakkeleid over koersbepaling (nav blokkeringsbepaling). Omdat het EV overwegend uit OG in een BelMij bestaat is er circa een jaar geleden gezamenlijk een RICS makelaar aangesteld. Zijn advies werd door aanbiedende partij niet gerespecteerd. Ook heeft de aanbiedende partij eenzijdig een 2e opinie onderzoek laten uitvoeren dat aangeeft dat op de originele taxatie niets af de dingen is. Na het negeren van externe expertise, volgt een bod dat is gebaseerd op een ~30% hogere OG waarde dan de getaxeerde RICS portfolio waarde. In de BV oprichtings-statuten uit de jaren 70 staat dat tav koersbepaling de meest gerede partij door lokale KVK 3 adviseurs kan laten aanstellen. Rondgang langs KVK en NAI resulteert echter in de constatering dat nu alleen de rechter bindend advies zou kunnen afdwingen. Klopt het dat de originele clausule over bindend advies door de KVK en NAI zomaar verworpen kunnen worden? Heeft iemand ervaring met het aanvragen van bindend advies over koersbepaling BV?
- Goedkeuring nodig van AVA vooraf aan deponeren KVK?
-
Goedkeuring nodig van AVA vooraf aan deponeren KVK?
bedankt voor je reactie! Is er definitie hoe dat vaststellen dan gaat, of wat is de definitie van vaststellen hier? Voorheen gebeurde dit in AVA 1x per jaar, maar die blijven nu uit ... Kvraag me dus af of de bij KVK gedeponeerde jaarrekeningen dus correct kunnen zijn terwijl ik als 'niet-meerderheids-aandeelhouder' er geen weet van heb/ nog niet gezien heb.
-
Goedkeuring nodig van AVA vooraf aan deponeren KVK?
Hallo allen, in een verslechterende relatie met medeaandeelhouder/dga van BV (zelf geen meerderheid aandelen, geen bestuur/werknemer) blijkt recentelijk dat de jaarstukken bij de KVK gedeponeerd zijn zonder te zijn besproken AVA. De AVA is ook niet meer georganiseerd de afgelopen 3 jaar. Ik vraag me af of gedeponeerde jaarstukken bij de KVK niet per definitie afgetekend moeten zijn door de aandeelhouders of anderszins vergezeld moeten gaan met AVA notulen die goedkeuring uitspreken? Bedankt,
eeghie
Newbee
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht