Alles dat geplaatst werd door BeWise
- Tool/Software online samenwerken?
- Tool/Software online samenwerken?
-
Tool/Software online samenwerken?
Beste leden, Ik ben op zoek naar een mooie overzichtelijke tool/software die ons kan helpen om bepaalde zaken te registreren. Voor ons is het belangrijk om dit samen in het team te kunnen delen en te kunnen bewerken. De belangrijkste zaken die wij in zo'n tool zouden willen zien zij o.a: een agenda, contactenlijst, werkverslagen, registreren van uren, kilometers, relaties en eventuele onkostenregistratie. Is er zo'n applicatie mogelijk voor op de computer? Of is er zo'n tool die hier op lijkt? Met vriendelijke groet, R. Walter
-
Licentie krijgen van bestaand product
Inderdaad wil een investeerder hier wel geld aan verdienen maar het is wel de enige manier om dit succesvol aan de man te brengen. Ik ben inderdaad al in gesprek met het onderwijs om dit product aan te bieden alvorens ik verder ga hiermee. Toch moet ik daarom wel een soort businessplan hebben zodat ze weten wat voor kosten hieraan verbonden zijn inderdaad. Ik zal eens beginnen te vragen wat de eventuele kosten zijn om het product daar te laten produceren en de eventuele invoerrechten. Wellicht dat het dan goedkoper is om het spel ergens in Europa te laten maken. Dank voor de terugkoppeling.
-
Licentie krijgen van bestaand product
Hartelijk dank voor uw respons. Inderdaad mijn vraag was of ik het product mocht verkopen inclusief de Nederlandse taal. Ik heb wel wat geld achter de hand, en ik heb ook gesprekken met investeerders. Aangezien het een leerzaam en educatief product is voor kinderen die veel kunnen leren over de natuur probeer ik dit product op scholen aan te bieden. Mijn intentie is overigens nog niet eens om er geld mee te verdienen ( geen verlies te lijden ook) maar om kinderen wijzer te maken in de wondere wereld van de natuur. Mij lijkt het dan toch makkelijker dat de productie bij hetzelfde bedrijf gebeurd als waar zij zelf het product hebben gemaakt?
-
Licentie krijgen van bestaand product
Beste leden, Ik heb een vraag over het volgende onderwerp. Ik ben begonnen om een bedrijf aan te spreken die een bordspel heeft gemaakt waarvan ik de Nederlandse versie op de markt wil brengen. Ze willen hiermee akkoord gaan maar ik kreeg de volgende mail terug: "We would be willing to consider licensing it to you. You should first look into the costs of board game production, manufacturing, warehousing, fulfillment and sales in your country. Once you crunch numbers to see how much this would cost your company, we could then have lawyers do all their stuff to figure out all the licensing and fee structure stuff." Zouden jullie mij hiermee wegwijs kunnen maken? Want ik zal dus waarschijnlijk zelf een fabriek moeten vinden die dit spel zou moeten gaan fabriceren hier in Nederland en de eventuele uitvoering hiervan. Hebben jullie ideeën of tips hierin? Ik zou dit heel graag willen bewerkstelligen. met vriendelijke groet, J van Schie