Ga naar inhoud
Inloggen →
Sidebar tonen Sidebar tonen

Leonardoo

Newbee
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. Bedankt Hans. Ik draag het concept een warm hart toe en ik denk dat ik met mijn online marketing ervaring snel/veel en gerichte toegevoegde waarde kan leveren voor het concept. Groei van het concept (ligt in lijn van mijn persoonlijke zingeving) en (uiteindelijk) (verkoop- en/of maandelijkse) winst daaruit (financieel handig) is ook mijn doel. Misschien ga ik wel te snel maar ik heb wel een goed gevoel bij het concept. Al wil ik er dus wel "bezint" aan beginnen. Misschien is daardoor ook wel een mooie vraag aan jullie. Waar zouden jullie naar kijken voordat je een dergelijke stap zou zetten qua inkopen/investeren in een bedrijf/startup?
  2. Bedankt allemaal voor jullie antwoorden. Super fijn om te weten dat hier actieve sparringpartners zitten rond het ondernemerschap. Ik denk dat mijn vroege conclusie inderdaad dan is, om bijvoorbeeld een vast maandbedrag met vaste uren af te spreken en mocht dat financieel lastig dragen zijn voor hem/eigenaar dan kunnen we ook vastleggen dat we dat maandbedrag aanhouden als maandelijkse inleg voor aankoop aandelen/inleg startkapitaal (Vof of bv) na bijvoorbeeld een periode van 6 mnd of 1 jaar? Of denk ik dan te makkelijk/te snel/te naïef? Hoe kijken jullie hier tegenaan? Ik lees ook een aantal vragen/onzekerheid over het belang van SEO en online marketing. Maar daar is echt geen sprake van. De jonge eigenaar ziet het belang ervan en heeft zelf ook tijd om handen om dingen praktisch op te pakken. Ik zal vooral in de sturende/strategische rol zitten. Bedankt voor de support.
  3. Lokale startup helpen (eenmanszaak) met mijn 10 jaar online marketing ervaring. Hoe zouden jullie de samenwerking in richten financieel en administratief? Info over startup: Sinds februari dit jaar bezig. Staat dus nog in de kinderschoenen. Er wordt nog geen loon uit betaald aan eigenaar. 25% marges Info over mij: 10+ ervaring in online marketing Eigen zzp zaak gehad (uurtarief ooit 90 euro per uur in seo) 4 uur per maand beschikbaar Strategisch online marketing en bedrijfs inzicht/ervaring Ik zou graag gericht groeiend willen samenwerken en uiteindelijk ook een gevoel van eigenaarschap hebben/krijgen rond dit concept/bedrijf. Bedankt alvast!

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.