Hallo,
Ik ben ZZP'er en overweeg een mac aan te schaffen, voor mijn boekhouding, administratie en email e.d. Op dit moment staat er nog geen enkele PC/Laptop op de balans.
Nu overweeg ik om nog dit jaar een refurbished mac aan te schaffen <€450 omdat ik niet 100% zeker weet of ik ook echt bij mac wil blijven. Deze kan dan dit jaar geheel als kosten worden opgevoerd. Gezien mijn werkzaamheden zal ik altijd een windows laptop nodig blijven hebben voor bepaalde software op locatie, vandaar mijn twijfel of dit uiteindelijk écht zal blijven.
Als ik over een jaar beslis dat ik de mac wil blijven gebruiken, wil ik wel graag een nieuwe aanschaffen die een aantal jaren meegaat. Als ik er dan een aanschaf >€450, deze kan ik dan meetellen voor KIA, en op de balans zetten en afschrijven. Echter heb ik dan 2 mac's in minder dan een jaar aangeschaft (doch 1tje <€450), gaat de belastingdienst hiermee akkoord? Of is dat in dit geval geheel niet van toepassing omdat de eerst <€450 is?
Yannick