• 0

Wel of niet verzekeren?

Ik ben vanuit mijn persoonlijke holding werkzaam in een werkmaatschappij.Aan deze werkmaatschappij factureer ik maandelijks een bedrag voor de management fee.Van dit bedrag betaal ik mijn salaris en de verschuldigde loonbelasting.

Nu vraag ik mij dus af of ik ,samen met de andere vennoten , verplichte premie voor de werknemersverzekeringen af moet dragen of dat ik/wij ons eventueel vrijwillig mogen verzekeren.

Ik ben ,samen met de anderen ,voor een gelijk deel aandeelhouder van de werkmaatschappij.

Er is echter maar een persoon aangewezen als stat. directeur.Worden wij toch gezien als Dga,s met gelijk stemrecht?

 

Groet

Robbert

 

Link naar reactie

Aanbevolen berichten

4 antwoorden op deze vraag

  • 1

Hoi Robbert

 

Als het stemrecht nagenoeg (afwijking van max. 10%) gelijk verdeeld is, dan zijn geen van jullie verplicht verzekerd. Zie artikel 2-1-c van de regeling aanwijzing groot aandeelhouder: http://www.st-ab.nl/wetwwor1rad.htm

 

Dus allen afzonderlijk verzekeren ingevolge de aandeelhoudersovereenkomst als die er is (?).

 

groet

Joost

DenariusAdvies: Tax | M&A | Legal

Link naar reactie
Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.
Hide Sidebar
  • Onze Nieuwsflits ontvangen?
    Deze verzenden we elk kwartaal.

  • Wie is er online?
    3 leden, 120 Gasten

  • Breng jouw businessplan naar een higher level!

    Op dit forum worden alle onderwerpen m.b.t. ondernemerschap besproken.

    • Stel jouw ondernemersvragen
    • Antwoorden/oplossingen van collega ondernemers
    • > 80.000 geregistreerde leden
    • > 100.000 bezoekers per maand
    • 24/7 bereikbaar / binnen < 6 uur antwoord
    •  Altijd gratis

  • Ook interessant:

    Ook interessant:

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Cookies op HigherLevel.nl

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.