Alles dat geplaatst werd door Dimitri
-
Opdrachten verkrijgen van derden
Beste mensen, Ik heb sinds 2 jaar een eenmanszaak. In de eerste 1,5 jaar ging het redelijk en had ik elke maand een leuk project, maar de laatste 6 maanden is het angstvallig stil. Ik hoorde van een kennis dat er bedrijven zijn die opdrachten regelen voor bedrijven. Dit zou voor mij een ideale oplossing zijn omdat ik geen held ben in de telefonische aquisitie. Kan iemand mij in de juiste richtig wijzen? Hoe werkt deze structuur en hoe kan ik in contact komen met dit soort bedrijven? Ik heb een bedrijfje in digitale media (streaming video, animaties, design) en webapplicatie ontwikkeling (PHP, databases). Bvd.
- Gamers en geld verdienen
-
Gamers en geld verdienen
Tuurlijk, maar ik dacht ook wel dat ik het rustig aan deed. Vandaar ook dat ik al een jaar werk aan het concept. Ik hoef niet snel rijk te worden (mag natuurlijk wel), maar wil natuurlijk wel elke maand voldoende inkomsten te hebben om in ieder geval m'n vaste lasten te kunnen betalen. Ik ga in ieder geval me verdiepen in het zoeken van sponsors zoals eerder aangegeven. Allemaal bedankt voor jullie reakties.
- Gamers en geld verdienen
- Gamers en geld verdienen
- Gamers en geld verdienen
- Gamers en geld verdienen
-
Gamers en geld verdienen
a) ik voorzie in een behoefte b) lage drempel aanmelding.. ik smeer ze niets aan c) KPN adverteert "globaal" (TV, Radio) / ik "lokaal" op plekken waar alleen mijn doelgroep rondhangt(gaming-communities) Ik heb genoeg aan 1/1000ste van die 25 miljoen om een half miljoen klanten binnen te halen. Maar dat geld moet in de opstartfase worden verdiend, wat al lastig genoeg is. Hoe verdien ik geld aan het uiteindelijke project? Dat zit 'm in het concept en wil dat liever niet gaan uitleggen op een publiek forum ;D Maar ik spendeer geen jaar aan een idee als ik niet zeker ben van de potentie.
-
Gamers en geld verdienen
Eerst even voorstellen: Ik ben Dimitri, 33 jaar, uit de omgeving van Rotterdam. De laatste 12 maanden ben ik op zoek gegaan naar de "perfecte" formule om het hobby-gamen een doorstart te geven naar professional gamen. Veel onderzoek gedaan, 3 maanden in Amerika doorgebracht om te leren, veel technologische oplossingen bekeken en nu dat ik het plan op papier heb uitgewerkt ben ik klaar voor ontwikkeling van het systeem. Nu ben ik redelijk gerust op het vooruitzicht om op redelijk korte termijn minstens een half miljoen spelletjes-fanaten (gamers) aan mijn project te binden waardoor er allerlei nevenactiviteiten kunnen ontstaan zoals verkoop van apparatuur, spelletjes en organisatie van bepaalde events. Aantal Online Gamers in 2002: 80 miljoen Verwachting voor 2008: 200 miljoen. Waar ik een beetje vast zit is de manier waarop ik dit plan kan uitbouwen tot een onderneming waarvan ik op korte termijn al van kan leven. Ik denk dat de eigenlijke vraag is: hoe kom je de opstart-periode door? Hoe kun je toch full-time werken aan je onderneming als de lucratieve aspecten van je onderneming pas na enkele maanden in werking treden? Ik ben niet in de gelegenheid om bijvoorbeeld geld te lenen van familie of vrienden aangezien ik bijna geen familie heb en mijn vriendenkring over het algemeen bestaat uit jonge gezinnen. Een baan zoeken naast het project is eigenlijk geen optie omdat ik 7 dagen in de week zal moeten ontwikkelen om dit project op korte termijn te lanceren. Heb ik investeerders nodig? Sponsors? Moet ik met mijn idee richting een ander bedrijf en het uit handen geven in ruil voor een percentage? Ik zit behoorlijk klem en weet nu niet welke route ik moet bewandelen om hier een oplossing voor te vinden. Suggesties zijn van harte welkom.