-
Personal coaching voor software professionals – Pilot
Dan zou je hem of haar een keer kunnen tracteren als die daar voor open staat... ...dat zou een vrij en waardevol gesprek voor beide moeten kunnen opleveren. Groet, Highio Het waren met name zijn HR teamleden die de coaching nuttig leek, zeg maar de mensen die rechtstreeks met de werknemers spraken. Eerlijk gezegd was hij terughoudender en vond dat mensen maar zelf buiten het bedrijf hulp moesten zoeken. Maar hij is dus weg. Groet, Robert-Jan
-
Personal coaching voor software professionals – Pilot
Goede tip, ga ik doen. Ik merk dat ik dat wel spannend vind omdat ze me daar in mijn oude rol als software engineer / team lead goed kennen. Maar ik heb er niets te verliezen, en ik heb daar inderdaad de signalen opgevangen van de bedrijfsarts en HR dat coaching hard nodig is. Ik heb toen zelfs bij hoofd HR aangekaart dat ik best die coaching voor mijn rekening wou nemen. Dat wou hij toen niet omdat ik als werknemer tussen collega's niet onafhankelijk ben. Dat klonk niet onlogisch. Nu ben ik er een tijdje weg en hoofd HR trouwens ook, dus er gloort een nieuw perspectief.
-
Personal coaching voor software professionals – Pilot
Zijn dat dan niet de plekken bij uitstek waar je in eerste instantie nog eens terug naar toe moet met je aanbod? Absoluut, werknemers kloppen regelmatig aan bij HR en bedrijfsarts met problemen waar het bedrijf zelf weinig mee kan. Hier kan ik iets betekenen. Verder ben ik in gesprek met een recruitment bureau dat hun kandidaten net wat meer wil bieden, bv. als de kandidaat twijfelt om een overstap te maken. Consultancybureaus en detacheerders zijn ook interessante doelgroepen.
- Personal coaching voor software professionals – Pilot
-
Personal coaching voor software professionals – Pilot
Dag Highio, de getallen die je vraagt kan ik je (nog) niet geven. Ik wil me trouwens ook op engelstalige professionals richten. Bedankt voor je tip over Dreamkitchen, ik kende ze nog niet en ga ze bekijken. Ik richt me specifiek op software professionals omdat ik dat vakgebied ken, en dus echt de verdieping in kan. De app is meer dan een wervingstool. Je kernwaarden zijn je drijfveren, de dingen waar jij energie van krijgt. Ze zijn het startpunt voor het verdere coaching traject, waar doelen en verlangens verder onderzocht worden.
-
Personal coaching voor software professionals – Pilot
Dank je voor je reactie, John. Ik heb lange tijd als developer en teamleider bij softwarebedrijven gewerkt. Daar heb ik de behoefte wel gezien. Niet alleen bij collega's maar ook bij mezelf. Een coaching traject heeft mij geholpen een stap verder te komen. Toen heb ik besloten ook een opleiding tot coach te gaan volgen. In gesprekken met HR en bedrijfsartsen heb ik gemerkt dat zij ook die behoefte aan coaching zien. Om de mensen waarop veel druk ligt tevreden en gezond te houden, en meer zelfleiderschap te 'kweken'. Ik geloof erin en heb daarom de app ontwikkeld, als ingang voor het coaching traject.
-
Personal coaching voor software professionals – Pilot
Omschrijving van je concept: Ontwikkel jij software, bijvoorbeeld als developer, architect, ontwerper, product manager of tester? En zoek je meer verdieping in wat jou drijft? Dan wil ik jou begeleiden om te ontdekken wat écht belangrijk voor jou is. Door je welzijn serieus te nemen verhoog je je werkplezier én presteer je beter. Omschrijf wat je tot nu toe zelf gedaan hebt hiervoor: Ik heb een app ontwikkeld om je 5 kernwaarden te laten kiezen uit 10 thema’s. Kernwaarden die voor jou nu echt belangrijk zijn. Je kunt hier de app starten: https://50values.com/client Na het versturen krijg je automatisch een pdf-rapportje toegestuurd met jouw kernwaarden. Als je je telefoonnummer via de app doorgeeft, bel ik je terug voor een gratis sessie van een half tot een heel uur om op jouw gekozen kernwaarden in te zoomen Wat is de uitdaging die je met je concept op wil lossen: Softwareontwikkeling vergt veel van de medewerkers. Operationele systemen moeten 24/7 beschikbaar zijn. Producten die snel op de markt worden gebracht moeten continu verbeterd worden. Dit vraagt veel flexibiliteit van jou als software professional en daar mag best wat tegenover staan. Door ruimte te nemen voor bezinning krijg je helder wat jij in deze fase van jouw leven wilt. Dan stijgt niet alleen jouw werkvreugde, maar plukken het team en de organisatie ook direct de vruchten daarvan. Hoe is dit anders dan bestaande concepten: De 50Values coaching methode richt zich niet op het ontwikkelen van technische skills, maar op persoonlijke ontwikkeling naar meer zelfleiderschap. Door te weten wat jij wil en je niet mee te laten slepen door de verwachtingen van je (professionele) omgeving. Wat voor feedback hoop je te krijgen: Ik zou graag van jullie horen of je wat ziet in personal coaching van software professionals? En wat je van de app vindt? Ben je geïnteresseerd in een gratis telefonische sessie? Hartelijk dank, Robert-Jan Elias https://50values.com
- Zakelijke & FOR rekeningen optellen bij Box 3?
- Zakelijke & FOR rekeningen optellen bij Box 3?
- Zakelijke & FOR rekeningen optellen bij Box 3?
- Accountant factureert voorbereiding werkzaamheden IB 2012, is dat terecht?
-
Accountant factureert voorbereiding werkzaamheden IB 2012, is dat terecht?
Ik had helemaal niets aangeleverd en ook niets met hem besproken. Ze differentiëren wel op prijs en hij heeft zelf aangegeven dat hij er inderdaad een half uur aan gewerkt heeft. Hij omschrijft het zelf als: "werkzaamheden verricht t.b.v. de aangifte 2012 en dossierwerkzaamheden t.b.v. het winstdeel". Tja...
- Accountant factureert voorbereiding werkzaamheden IB 2012, is dat terecht?
- Accountant factureert voorbereiding werkzaamheden IB 2012, is dat terecht?
-
Accountant factureert voorbereiding werkzaamheden IB 2012, is dat terecht?
Ik ben in 2013 halverwege het jaar weggegaan bij een accountant, nadat hij een aantal jaren mijn IB aangifte heeft gedaan. De IB 2012 heb ik via iemand anders laten doen. Nu stuurt de accountant mij een factuur voor de voorbereiding werkzaamheden IB 2012 die hij op het begin van 2013 zou hebben verricht. Echter, ik heb hem nooit opdracht gegeven om iets voor IB 2012 te doen. Is het normaal dat de accountant uit zichzelf werkzaamheden verricht die hij aan de klant doorberekent? Het gaat maar om 60 euri maar ik wil graag weten hoe dit zit. Dank! Rob