Alles dat geplaatst werd door nats
- Tips voor marketing en bekendheid van mijn webshop?
-
Tips voor marketing en bekendheid van mijn webshop?
Het ene merk eist inderdaad dat je voor een minimaal bedrag in moet kopen en het andere merk doet dat niet. In mijn geval doen ze dat allemaal niet. Dit betekend dus dat ik voor bewijzen van spreken 1 shirtje al een bestelling kan doen. Dit zou je voordat je een wholesale account aanvraagt even per mail moeten afstemmen met het desbetreffende merk. Stuur ze een mail met de vraag hoe ze te werk gaan. Dan weet je direct waar je aan toe bent, en of je eventueel toch met een groothandel in zee moet gaan.
-
Tips voor marketing en bekendheid van mijn webshop?
In mijn geval is een persoonlijke afspraak lastig, gezien het feit dat ik alles uit Amerika importeer. Vandaar dat ik ook met het idee van de persoonlijke video ben gekomen. Ik koop alles bij de merken zelf in. Reden hiervoor is dat een groothandel er altijd een marge op zet die ik zelf dan niet meer kan vragen.
-
Tips voor marketing en bekendheid van mijn webshop?
Sinds vier maanden ben ik ook bezig met het opzetten van mijn eigen webshop, ook in kleding. Voor deze shop importeer ik kleding uit Amerika van een aantal relatief onbekende merken, maar ook van twee zeer bekende merken in mijn niche markt. De merken zijn te vergelijken met 'SuperTrash' in jouw markt. Op het moment dat ik begon met het werven van merken was ik in de veronderstelling dat een simpel mailtje of een aanmelding voor een wholesale account genoeg was om het betreffende merk te mogen verkopen in mijn shop. Dit was uiteraard niet waar. Vooral niet omdat mijn shop nog niet online stond en ik dus nog niets kon laten zien. Na door meerdere merken te zijn afgewezen moest ik met een plan komen.. Ik bedacht het volgende: Ik maak een persoonlijke video en leg daarin zelf uit wat mijn toekomst visie, bedrijfs filosofie en doelstellingen zijn. Dit heb ik gedaan en mee gestuurd in een nieuwe mail.. Het resultaat was positief! Binnen een week kreeg ik goedkeuring en een login code voor de wholesale account pagina. Het zelfde probeerde ik bij het tweede grote merk en dit werkte even goed. Ook goedkeuring. Ik hoop dat je hier wat mee kan, wellicht werkt het ook voor jou! Note: Ik maak de naam van mijn webshop en de betreffende merken niet bekend.
- Hoe het volgens mij niet moet: Ryanair wil geld vragen voor wc
- Hoe het volgens mij niet moet: Ryanair wil geld vragen voor wc
-
Hoe het volgens mij niet moet: Ryanair wil geld vragen voor wc
Inderdaad, dat ben ik met je eens. Maar vaak, juist als reclames irritant zijn, blijft het in je hoofd hangen en praat je erover. Juist dan, heeft de producent/het betreffende bedrijf bereikt wat ze willen, want uiteindelijk zullen mensen hun producten/diensten gaan kopen/gebruiken. Stan
- Hoe het volgens mij niet moet: Ryanair wil geld vragen voor wc
- Even testen