Alles dat geplaatst werd door DoMonk
-
Webbased spel baseren op computergame: welke licenties moet ik bij wie regelen?
Wat betreft jouw gok, dat is hem niet. We willen eerst contact opnemen met de uitgever en makers en wellicht dat ik daarna contact met je opneem voor eventuele informatie, bedankt in ieder geval.
-
Webbased spel baseren op computergame: welke licenties moet ik bij wie regelen?
Bedankt voor de reacties, de computer game is geen top-seller maar ligt wel onder een bekende game uitgever. De makers daar in tegen zijn weer niet bekend. Liever noem ik de game inderdaad nog even niet. De game is o.a ook in bordspel formaat uitgebracht wat mij laat denken dat ze het toch een kans geven om onder die naam andere dingen te laten uitbrengen. De bedoeling is dat ik er geen nieuwe game van maak maar gewoon basseer op het huidige, ik niet de instelling om er bakken geld mee te verdienen en zie dit meer als een uitdaging. Het is een economisch spel wat een verslavende factor heeft die ik graag text based zou willen overbrengen. Inprincipe is het een nieuw concept het is alleen gebaseerd op de pc variant. De eerste game in deze serie is 5 jaar geleden uitgebracht, tot op heden is er nog geen web versie van uitgebracht, of ze zien de potentie er niet van in of ze willen er geen geld insteken, wat mij dan laten denken dat wanneer ze aangeboden krijgen dat een bedrijf het gratis wil doen dat ,dat een mooie kans is toch ?
-
Webbased spel baseren op computergame: welke licenties moet ik bij wie regelen?
Beste Mensen, Ik ben op het idee gekomen om een web-based game te gaan maken die is gebasseerd op een echt computer game. Nu vraag ik me af hoe dat zit met rechten licenties etc. Wat ik wil doen is contact opnemen met uitgever / maker van de computer game en vragen in hoeverre wij de naam mogen kunnen gebruiken. Zijn er meer dingen waar ik rekening mee moet houden en zijn er hier mensen die meer ervaring hebben met rechten licenties etc. De game wil ik gaan bouwen in bedrijfsvorm. Alvast bedankt. Groet, Dominique
-
Unieke projecten binnen VOF
Beste Higherlevel bezoekers, Ik volg al een geruime tijd jullie topics en vind het erg interessant om te lezen. Nu zit ik in de volgende situatie, ik werk momenteel fulltime bij bedrijf X. Hier heb ik een collega ontmoet die ook fulltime werkt. Nu wil ik samen met deze collega een VOF op zetten en wel een VOF in de Webdesign/hosting om voornamelijk unieke eigen ideeën uit te werken. Nu zullen we toch eerst geld binnen moeten halen om eigen projecten te kunnen gaan doen, daarom gaan we eerst webdesign/hosting voor derde doen. Nu vroeg ik me af waar we op moeten letten en wat we kunnen verwachten. We zitten er vooral mee dat we van fulltime (elke maand salaris) naar fulltime eigen bedrijf gaan (niet zeker van salaris) en hoe we dit kunnen opvangen als we een maand "slecht draaien". Daarnaast willen we beginnen met het werken vanuit huis, het gaat hier om een gekocht huis en hebben hier een speciale ruimte voor ingericht, en zodra we genoeg omzet draaien gaan we op zoek naar een huurpand. Nu vraag ik me af wat jullie meningen zijn en hoe jullie hier over denken. Alvast bedankt !