-
Beëindiging huurovereenkomst
Bedankt voor jullie reacties. Het betreft een huurovereenkomst voor een horeca (afhaal) gelegenheid. Verhuurder geeft aan dat contract pas per 2024 beëindigd kan worden. Terwijl de wens is dit al eerder te beëindigen gezien de huidige beperkte resultaten van het restaurant. Zelf had ik het artikel in het contract geïnterpreteerd als uiterlijk november 2019 opzeggen (gezien contract van bepaalde tijd) om per 1 januari 2020 te beëindigen.
-
marcobakker startte met het volgen van Fiscale eenheid meerdere BV's en Beëindiging huurovereenkomst
-
Beëindiging huurovereenkomst
In mijn huurovereenkomst staat het volgende artikel: Duur, verlenging en opzegging 3.1 Deze huurovereenkomst is aangegaan voor de duur van 1 jaar, ingaande op 1 januari 2018 (hierna’ingangsdatum") en lopende tot en met 31 december 2018. 3.2 Deze huurovereenkomst wordt, na ommekomst van de in 3.1 genoemde periode, behoudens beëindiging van deze huurovereenkomst door opzegging door uitsluitend huurder in overeenstemming met 3.4 en 3.5 voortgezet voor een aansluitende periode van 1 jaar. 3.3 Na ommekomst van de in 3.2 genoemde periode wordt deze huurovereenkomst behoudens beëindiging van deze huurovereenkomst door opzegging door huurder of verhuurder in overeenstemming met 3.4 en 3.5 voortgezet voor aansluitende perioden van 5 jaar. 3.4 Beëindiging van deze huurovereenkomst door opzegging vindt plaats door huurder aan verhuurder of door verhuurder aan huurder tegen het einde van de lopende huurperiode of, ingeval van een huurovereenkomst voor onbepaalde tijd, tegen ieder tijdstip, een en ander met inachtneming van een opzegtermijn van tenminste jaar. Verhuurder neemt daarbij de wettelijke opzeggingsgronden in acht. 3.5 Opzegging van deze huurovereenkomst dient te geschieden bij deurwaardersexploot of per aangetekend schrijven. Nu wil ik de huurovereenkomst per eind van het jaar beëindigen en geeft de verhuurder aan dat ik dat voor eind 2018 had moeten aangeven. Mijns inziens is dat niet het geval aangezien het nu nog een overeenkomst voor bepaalde tijd betreft. Klopt mijn stelling?
- Vennootschapsbelasting nieuw opgestarte BV
- Vennootschapsbelasting nieuw opgestarte BV
- Fiscale eenheid meerdere BV's
-
Fiscale eenheid meerdere BV's
De belastingdienst geeft aan dat wil je een fiscale eenheid vormen je meer dan 50% van de aandelen van de ondernemingen in handen moet hebben. Nu ben ik voor 100% eigenaar van BV-A. Deze BV is voor 50% eigenaar van BV-B. De andere 50% van BV-B is in handen van de BV-C van mijn businesspartner. Om op eenvoudige wijze de management fee's uit te keren wil ik de BV's in een fiscale eenheid opnemen. Is dit een mogelijkheid of zijn er andere manieren om een management fee vanuit BV-B uit te keren aan BV-A en BV-C? ???
marcobakker
Junior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht