Alles dat geplaatst werd door katjan
- 
	
		
		Ervaringen met Open Circles Academy?
		
		Ik ben helemaal overtuigd nu, dat ik meneer Neta inderdaad niet moet vertrouwen. Ik volgde de link die was opgegeven voor het 'Teffen Business College' en zag deze opleiding in meneer Neta zijn Linked In profiel staan. 20 minuten later kijk ik nog eens en is deze informatie uit zijn profiel verdwenen. Gelukkig nog wel te vinden op sommige andere sites. Leert mij twee dingen: Meneer Neta volgt deze discussie, maar vindt het beneden zijn waardigheid te reageren. En Meneer Neta is snel met het verwijderen van belastende informatie.
 - 
	
		
		Ervaringen met Open Circles Academy?
		
		Overigens miste ik de grap over het 'Teffen Business College' even... maar grappig dus, dat dhr. Neta als enige deze school heeft gevolgd, zet mij inderdaad wel aan het denken. Grappig... de naam blijkt dus niet echt, zijn opleiding blijkt niet echt.... grappig. Overigens het verhaal wat ik gehoord heb is niet dat meneer Segelis of meneer Segelis Neta of Neta of hoe hij ook heet een Rotterdammer zou zijn. Hij was leraar Frans in Rotterdam en volgens mijn vriend 'wel iets buitenlands' hij wist alleen niet uit welk land. Hij sprak Nederlands met een raar accent.
 - Ervaringen met Open Circles Academy?
 - 
	
		
		Ervaringen met Open Circles Academy?
		
		En het leuke is misschien nog wel, dat dhr. Neta waarschijnlijk helemaal geen ondernemer is. Tijdens een Business Bootcamp waar ik hem vroeg naar de naam van zijn vroegere Israelische onderneming, kreeg ik geen antwoord op mijn vraag. Welke producten hij maakte 'Educative games'... Toen ik hem om een concrete titel van een spel vroeg... geen antwoord. En als je Googeld op zijn naam, kom je hem eigenlijk in de tijd voor Open Circles nauwelijks tegen. Mijn vriend beweert bovendien bij hoog en laag dat dhr. Neta vroeger zijn leraar Frans was in Rotterdam... alleen toen heette hij Segelis of zo iets. Maar dat terzijde. Ik was dus aan het googelen om meer informatie over Open Circles te krijgen en dan vooral de kritische informatie. Helaas lijkt deze site de enige site te zijn, waar iets van kritiek wordt gegeven. Als het allemaal zo sectarisch is als jullie zeggen, dan zou er toch meer info te vinden moeten zijn?