Beste leden,
Na 2 jaar gewerkt te hebben bij mijn werkgever heb ik besloten om zelfstandig afscheid te nemen en op zoek te gaan naar nieuwe uitdagingen. Dit houdt oa in dat ik een full-time master opleiding ga volgen, gecombineerd met het starten van mijn eigen onderneming.
Nu heeft mijn werkgever, een ondernemer pur sang, mij gevraagd om een innovatief concept samen met hem te ontwikkelen en op te zetten (los van zijn huidige BV en werkzaamheden). Hiervoor stelt hij voor dat wij gezamenlijk een nieuwe BV oprichten.
Zijn participatie in de nieuwe BV gaat hij doen dmv een geheel andere BV en het is voor mijn de vraag hoe ik het best in de nieuwe BV kan participeren. Door een eenmanszaak of een eigen BV op te richten?
Wij verwachten in de komende periode geen hoge winst uit de nieuwe BV aangezien wij een ontwikkelings- en verkenningsfase tegemoet gaan.
Graag jullie advies hierover.
Gr,
Stefano