-
Foutieve BTW factuur
Suppletie aangifte doen is dus voldoende?
-
Lesley80 startte met het volgen van Factuurnummering, creditfactuurnummering en factuur. , Foutieve BTW factuur , Verzekering voor verhuurbedrijf en 1 ander
-
Foutieve BTW factuur
Over 2023 heb ik een aantal btw facturen gestuurd omdat ik vergeten was dat ik 2023 KOR had. Er is dus in 2023 btw berekend en afgedragen door de andere ondernemer. kan ik dit nu nog corrigeren door een suppletie in te dienen over 2023 voor die betreffende BTW bedragen? Aangezien ik geen aangiftes heb gedaan in 22 omdat ik kor had. Degene die de factuur heeft ontvangen heeft al aangifte gedaan en jaar afgesloten dus die wil geen correctiefactoren meer ontvangen. Zijn onderneming is ook uitgeschreven bij KVK Ik denk dat suppletie aangifte doen het corrigeert voor die bedragen, wie weet raad?
-
Verzekering voor verhuurbedrijf
Ik ben me aan het orienteren om materieel wat ik bezit te gaan verhuren aan particulieren en bedrijven. Nu ben ik al geruime tijd aan het uitzoeken hoe ik dat kan doen met verzekeringen. Het gaat om gereedschap, diverse soorten aanhangers, steigers, tenten etc. Iemand een idee welke verzekering het mogelijk maakt om verhuur van spullen te dekken?
-
BTW factuur hongkong
Heb een dienst (abbonement) afgenomen in hong kong, er staat geen btw of verlegd op de factuur. Klopt het dat ik het factuurbedrag opgeef bij rubriek 4a en dan 21% BTW opgeef bij rubriek 5B?
-
Factuurnummering, creditfactuurnummering en factuur.
Zie de bijlage.
-
Factuurnummering, creditfactuurnummering en factuur.
Mijn factuur voldoet volgens mij aan alle eisen qua naam en btw nummer etc. Echter zit ik een beetje met de nummering waarbij ik niet zeker ben qua creditfactuur. Als ik een creditfactuur aanmaak op basis van mijn originele factuur, dan komt er netjes te staan creditnote. Zie voorbeelden. Ik heb 3 facturen gestuurd 2023-001, 2023-002 en 2023-003 en heb 1 en 3 een creditinvoice aangemaakt, maar vraag me af of deze nummering die mijn systeem doet toegestaan is voor de belasting. Tevens laat het geen negatieve bedragen zien maar gewoon de bedragen als positief op een creditinvoice. Weet iemand of dit is toegestaan op deze manier, mijn systeem kan het niet anders doen volgens mij.
Lesley80
Senior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht