Alles dat geplaatst werd door MarcDB
-
Wie heeft ervaringen met Nederland Bruist? Verzameltopic
Ik ken dat blad ook in de stad waar ik gevestigd ben. Naar mijn mening is het blad an sich wel leuk van opzet maar het heeft helemaal geen trekkende functie . De bladen worden bij deelnemende winkels ( soms ongevraagd) op de toonbank gelegd en dat was het dan . Er is dus geen h.a.h verspreiding of anderszins een distrbutie . Alleen winkel die erin adverteren daar komt het blad te liggen. Als klanten in de winkel moeten komen om het blad te kunnen krijgen/pakken dan zijn ze dus al in de winkel....... kijk eens naar Google ads/instagram/FB veel effectiever, gedrukte media is voor mij geen optie meer.
- Huurovereenkomst overname winkel
-
Huurovereenkomst overname winkel
Van een over te nemen winkel loopt het huurcontract volgend jaar af. Moeten we nu enkel een indeplaatsstellings-overeenkomst regelen en of ook tegelijkertijd over de huurprijs in onderhandeling gaan of deze onderhandeling afwachten tot einde huurovereenkomst. Het mag duidelijk zijn dat we deze winkel alleen willen overnemen tegen de huidige huurprijs. M.a.w : mag de verhuurder bij verlenging van het huurcontract de huurprijs naar eigen believen aanpassen?
-
Overname winkel
beste Jaap, dank voor uw reactie. De winkel en de exploitatie ervan is bekend terrein , het is binnen en franchiseformule en dankzij een intern benchmarksysteem ben ik op de hoogte van de cijfers. De jaarstukken van de afgelopen drie jaar heb ik ook gekregen. Het gaat me dus vooral om zgn “ lijken in de kast” waar ik van tevoren iets mee moet/kan doen. groet, Marc
-
Overname winkel
Wij zijn een traject gestart om een bestaande winkel over te nemen. Zijn er zaken die je niet mag vergeten bij z,on overdracht, hoe is het geregeld met arbeidsovereenkomsten ( moet ik werknemers over nemen) . Wat als er belastingschulden zijn ? M.a.w : bestaat er een soort afvinklijst , hoe gaat de feitelijke bedrijfsoverdracht?