Alles dat geplaatst werd door rida
- Verdeling tussen freelancer & projectaannemer..wat is aannemelijk?
-
Verdeling tussen freelancer & projectaannemer..wat is aannemelijk?
Oke zal het even uitzetten: Ik ben ondernemer en zit in de IT branche. Maak voornamelijk websites en -applicaties. Ik heb vaak dat ik even teveel projecten krijg, dan heb ik een vriend die dan de website maakt namens mijn bedrijf. Hij zelf stuurt mij een factuur en reken wij het zo af. Van te voren spreken we wel af hoeveel tijd hij kwijt is zodat ik mijn offerte naar de klant toe kan motiveren. We hebben samen duidelijke afspraken staan in ons freelance contract.Echter vroeg ik me af welke verdeling is redelijk? 75% - 25% Freelancer - Projectaannemer is dit redelijk? dank je.
-
Bedrijfsnaam als merknaam deponeren
Ik snap alleen niet hoe je weet dat het om een particulier gaat? De registrant (hoeft dus niet eigenaar te zijn van de site) is namelijk wel in het bezit van een bedrijf: Domeinnaam dreamwebdesign.nl Status actief Houder COM006168-DIGWE companyserver Beneluxweg 22 9636HV ZUIDBROEK Netherlands Gehouden aan ADR nee Administratieve contactpersoon KOS002729-DIGWE M. Koster +31 (0)598630000 postmaster@companyserver.nl Deelnemer Digitalus Webhosting Beneluxweg 22 9636HV ZUIDBROEK Netherlands Technische contactpersonen KOS002729-DIGWE M. Koster +31 (0)598630000 info@digitalus.nl Domeinnaamservers nameserver1.digitalus.nl 193.138.156.32 nameserver2.digitalus.nl 83.219.73.249 nameserver3.digitalus.nl 82.192.73.170 Datum registratie 10-01-2003 Datum laatste wijziging 29-09-2006 Administratie door NL Domain Registry ps: over nagedacht over andere TLD's (extensies zoals .nu, .eu, etc.) enzo? Succes
-
Wat denken jullie van mobi-domein?
hey, .mobi domeinnamen zijn voornamelijk bedoeld voor de nieuwe generaties telefoons of mobielesimulators. dankzij deze nieuwe TLD is het mogelijk om specifieke sites op te zetten voor deze generatie telefoons. echter heb ik dik het vermoeden dat het geldklopperij is, want met 2-3 jaar kan je met je mobiel volledige broadband snelheden halen door de hele wereld. :)
-
Verdeling tussen freelancer & projectaannemer..wat is aannemelijk?
Ik vroeg me af wat een redelijke verdeling is voor het bedrijf(projectaannemer) wat een project binnen sleept en de freelancer (of een bedrijf) die het namens de projectaannemer realiseert/bouwt. Onderbouw graag ook even je reactie. Ben benieuwd naar jullie mening/ervaring! Bedankt, rida