- BTW klant uit Belgie
- BTW klant uit Belgie
-
BTW klant uit Belgie
Wij hebben al enkele maanden een zakelijke klant uit Belgie. (klant heeft een geldig BTW nr etc.) Tot nu toe is er altijd 19% BTW gerekend. Echter wil de klant zijn facturen "BTW vrij" hebben. Nu vraagt de klant of ik een creditfactuur kan sturen voor de gerekende BTW over alle facturen. Kan de klant deze BTW niet zelf terug vragen in Belgie?
- Inkoopfacturen bewaren?
- Inkoopfacturen bewaren?
- Inkoopfacturen bewaren?
-
online harde schijf
Wij bieden deze dienst sinds kort zelf aan. Veel word er gebruik gemaakt van een 'netwerkstation'. Dit netwerkstation kun je benaderen via Windows verkenner. De voordelen van een online dienst zijn: - Van de bestand word automatisch een backup gemaakt. - Alle bestanden worden door de virusscan heen gehaald. - Benaderbaar vanaf elke computer/laptop met internet - Beveiligd met een gebruikersnaam en wachtwoord Een online netwerkstation wordt vooral gebruikt voor bestanden te delen tussen collega's. Mocht je een test account willen hebben moet je maar even een PM sturen. Zie ook de screenshots. http://www.dwsmedia.nl/onlineharddisk.jpg http://www.dwsmedia.nl/inhoudnetwerkdisk.jpg
- BTW nummer wanneer?
- BTW nummer wanneer?
-
BTW nummer wanneer?
Dat weet ik. Ik bedoel als mijn BTW nummer nog niet werkt volgens http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/lang.do?fromWhichPage=vieshome&selectedLanguage=NL Wat moet ik dan op mijn factuur zetten? Mijn btw nummer of in aanvraag? Omdat ik wel meteen bij de kvk een welkomsbrief heb gehad van de belastingdienst.
-
BTW nummer wanneer?
hoi hoi, Ik heb mijn vrijdag ingeschreven bij de kvk als eenmanszaak :) Nu heb ik mijn daar meteen ingeschreven bij de belastingdienst. Ik heb hier een formulier liggen waar mijn BTW nummer op staat. Mag ik al facturen sturen en daar mijn btw nummer opzetten? Of moet ik erop zetten: BTW nr in aanvraag? Is het laatste van toepassing mag ik dan al de 19% rekenen en daarna de factuur herzenden met het BTW nummer erop en status betaald? Ik heb vandaag een factuur ontvangen van een bedrijf uit belgie. Hier hoef ik geen btw over te betalen omdat ik een BTW nummer heb. Hij zegt van: Als het btw nummer niet klopt dan horen we dat wel na een paar maanden. Wat te doen ??? Al vast bedankt.
- Handlichting en de KVK
- Handlichting en de KVK
- Handlichting en de KVK
- Handlichting en de KVK
dennisqw
Junior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht