Goedemorgen,
Een dilemma. Ik heb een bedrijf met zo’n 50 medewerkers in de Randstad, en ben nu met (zwangerschaps) verlof. Het loopt eigenlijk heel goed en ik merk dat ik niet echt nodig ben en gemist wordt.
Recent hebben we onze woning verkocht omdat we dichter bij mijn werk wilden zitten. Echter, met twee jonge kinderen trekt de Veluwe ook enorm. Hier kom ikzelf vandaan en ook onze families hebben we dan in de buurt.
Na de balans te hebben opgemaakt zien we mooiere kansen in de Veluwe, de natuur, de ruimte, herkenbaarheid, familie en nog wat vrienden. Andere vrienden in de randstad zien we, maar stukken minder nu er kinderen zijn. Dus zouden we gaan voor mijn bedrijf. Ik kwam hier voorheen ook nog maar 1-2 keer per week even langs en werkte voor de rest vanuit huis.
Nu speel ik met de gedachte om alles vanuit huis te gaan doen. Zodat ik er echt voor de kinderen kan zijn.
Wat zou jullie advies zijn, ik
merk dat ik hierover wat schuldgevoel ervaar, maar ik me afvraag of dit terecht is. Er zijn wat oudere medewerkers die het leuk vinden, maar de nieuwe mensen ken ik niet echt. Hoe gebruikelijk is het? (Eigenlijk vraag ik natuurlijk herkenning, erkenning, toestemming?).
Er is trouwens de afgelopen jaren geïnvesteerd in een managementteam en er is een operationeel manager die de organisatie goed kent.
Vast bedankt!