-
Content Count
16,652 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
66
Business or organisation description
Wellicht ten overvloede : mijn reacties als lid en moderator plaats ik uitsluitend op persoonlijke titel
, vooruithelpers in risicomanagement en verzekeren
Contact?
Per mail : norbert@b2bsure.nl
Per telefoon of whatsapp: 06-10443614
Twitter: risicoach
Linkedin: profiel
Als partner van B2Bsure begeleid ik startende en groeiende bedrijven, zelfstandigen en branche- en beroepsorganisaties van zelfstandigen in het verkleinen van risico's, het verzilveren van kansen en de best passende verzekeringsoplossingen.
Uitgangspunt daarbij is alleen verzekeren wat nodig is, niet meer en niet minder, en op een goede en vooral begrijpelijke manier .
Ik heb me daarbij met name gespecialiseerd in Aansprakelijkheid, rechtshulp en arbeidsongeschiktheidsverzekeringen en -voorzieningen voor zelfstandig ondernemers. Dat doe ik zowel voor de individuele ondernemers als collectief voor leden van branche- en beroepsorganisaties
Met betrekking tot AOV houd ik me niet alleen bezig met makkelijke doelgroepen en ondernemers die kerngezond zijn, maar begeleid ik ook ondernemers die door medisch verleden, aandoeningen, afwijkende of zware beroepen niet makkelijk verzekerbaar zijn. Door mijn kennis en ervaring ben ik vaak in staat om voor ondernemers die elders zijn afgewezen toch nog een acceptabele en betaalbare dekking te vinden.
Heb je vragen, wil je vrijblijvende kennismaking of wil je een - eveneens vrijblijvende - offerte bij mij opvragen? Dat kan uiteraard.
Je kunt mij als volgt bereiken:
Contact?
Per mail : norbert@b2bsure.nl
Per telefoon of whatsapp: 06-10443614
Twitter: risicoach
Linkedin: profiel
Of mocht ik niet opnemen via het algemene nummer van B2Bsure: 033-7600850