Geplaatst: 24 april 201015 j Dalo 9 berichten 2 Trofeeën 0 Reputatie We hebben de mogelijkheid om via een bedrijf wat bij te verdienen door de uiteindelijke levering van hun goederen aan de klant te verzorgen. Ik heb al wat sites bekeken en kom nog geen antwoord op mijn vraag/vragen tegen. Kunnen we dit zo doen of hebben we een inschrijving bij de KVK nodig, hoe zit het met belastingen en misschien zitten er nog wat haken en ogen aan? Kan iemand mij een antwoord geven en/of heeft iemand hier ervaring mee?
Geplaatst: 24 april 201015 j Dalo 9 berichten 2 Trofeeën 0 Reputatie Auteur ........nu toch al 50 x bekeken.............niemand die iets weet????
Geplaatst: 24 april 201015 j Frans Sijtsma 8.5k berichten 9 Trofeeën 776 Reputatie Op 24-4-2010 om 20:50, Dalo zei: ........nu toch al 50 x bekeken.............niemand die iets weet???? Hoi Dalo Heb je in de tussentijd onze zoekfunctie al gebruikt? Frans Palletstellingen, Entresolvoeren en Magazijninrichting - OfficeRepublic
Geplaatst: 24 april 201015 j ultimate 207 berichten 8 Trofeeën 2 Reputatie Op 24-4-2010 om 12:26, Dalo zei: We hebben de mogelijkheid om via een bedrijf wat bij te verdienen door de uiteindelijke levering van hun goederen aan de klant te verzorgen. Ik heb al wat sites bekeken en kom nog geen antwoord op mijn vraag/vragen tegen. Kunnen we dit zo doen of hebben we een inschrijving bij de KVK nodig, hoe zit het met belastingen en misschien zitten er nog wat haken en ogen aan? Kan iemand mij een antwoord geven en/of heeft iemand hier ervaring mee? Heb er niet veel verstand van maar schieten bij het lezen van je post toch wat dingen te binnen. De opdrachtgever...hoe wil die het gaan doen? De goederen die je gaat vervoeren....hoe zit het qua transportverzekering. Ga je het met een voertuig van je opdrachtgever doen?....want denk als je het met je eigen voertuig gaat doen dit bij je verzekering aan moet geven. Als je het allemaal netjes met kvk en zo gaat doen...al gedacht aan arbeidsongeschiktheidsverzekering? Wat bij te verdienen?..
Geplaatst: 26 april 201015 j ronaldinho 3.8k berichten 8 Trofeeën 296 Reputatie Op basis van deze, wel heel beperkte informatie zou het zomaar kunnen zijn dat hier gewoon sprake is van een (al dan niet fictieve) dienstbetrekking. Zoek eens op VAR of verklaring arbeidsrelatie. Op het aanvraagformulier wordt een heleboel informatie gevraagd. Als je die gegevens zoals die zich bij jou voordoen hier uitschrijft, dan heb je kans dat er hier een antwoord gegeven wordt waar je ook iets aan hebt. De kwaliteit van de reactie is sterk afhankelijk van de kwaliteit van de vraag. Het meest gegeven antwoord op fiscale vragen: "Dat is afhankelijk van de feiten en omstandigheden".
Geplaatst: 26 april 201015 j Dalo 9 berichten 2 Trofeeën 0 Reputatie Auteur Quote De kwaliteit van de reactie is sterk afhankelijk van de kwaliteit van de vraag. ..en uiteraard van de kennis van de beantwoorder. Daarom heb ik de vraag ook hier gesteld. En uiteraard wil ik niet 'alles' gaan vertellen. Inmiddels was de KVK weer open en daar vertellen ze dat je bij een verkoop "op regelmatige basis" inschrijfplichtig bent bij de KVK. Dit betekent dat als je elke week/2 weken goederen verkoopt, je moet inschrijven. Wel werd aangegeven dat je het eerst kunt aankijken hoe het gaat lopen en dat je je daarna met terugwerkende kracht kunt inschrijven. Ook is aangegeven dat het wel zo netjes is om de gemeente in te lichten.
Geplaatst: 27 april 201015 j Dalo 9 berichten 2 Trofeeën 0 Reputatie Auteur @ Frans Jammer dat je dit zo opvat Frans. Het klopt toch gewoon wat ik had geschreven?
Geplaatst: 27 april 201015 j Frans Sijtsma 8.5k berichten 9 Trofeeën 776 Reputatie Op 27-4-2010 om 20:45, Dalo zei: @ Frans Jammer dat je dit zo opvat Frans. Jammer dat ik wat zo opvat? Palletstellingen, Entresolvoeren en Magazijninrichting - OfficeRepublic
Geplaatst: 28 april 201015 j Dalo 9 berichten 2 Trofeeën 0 Reputatie Auteur Frans, Ik dacht dat jij iets met kneus had beantwoord.
Geplaatst: 28 april 201015 j Joost Rietveld 23.2k berichten 96 Solutions 14 Trofeeën 2.5k Reputatie Moderator Frans gaat in kneuzen land niet ineens door het leven als Peter ::) Fiscaal en juridisch advies en expertise bij bedrijfsoverdrachten en rechtsvormkeuze of -wijziging: DenariusAdvies
Dalo
We hebben de mogelijkheid om via een bedrijf wat bij te verdienen door de uiteindelijke levering van hun goederen aan de klant te verzorgen.
Ik heb al wat sites bekeken en kom nog geen antwoord op mijn vraag/vragen tegen.
Kunnen we dit zo doen of hebben we een inschrijving bij de KVK nodig, hoe zit het met belastingen en misschien zitten er nog wat haken en ogen aan?
Kan iemand mij een antwoord geven en/of heeft iemand hier ervaring mee?