Goedemorgen,
Ik zit met een vraag, Ik ben al heel lang aan de gang met het proberen te beginnen van een eigen onderneming. Nu is het dan eindelijk zover, een tijd geleden ben ik samen met iemand een bemiddelingskantoor gestart voor zzp'ers.
Wij zoeken voor zzp'ers naar zzp opdrachten in de bouw en infra, en voor opdrachtgevers ( infra en bouwbedrijven ) naar zzp'ers die zij nodig hebben bij projecten. voor deze diensten vragen wij 2,00 euro per gewerkt uur van de zzp'er, deze kosten worden achteraf in rekening gebracht. Voor dit bedrag doen wij ook de complete facturatie. Voor de opdrachtgevers zijn er geen kosten naast het uurloon van de zzp'er.
Nu zitten we met 1 ding, het vinden van zzp'ers die opzoek zijn naar opdrachten is geen probleem, maar het vinden van bedrijven die opzoek zijn naar zzp'ers is moeilijk en het in contact komen met deze bedrijven gaat nog al stroef.
Zijn er hier personen op het forum die ideeen hebben om beter in contact te komen met deze bedrijven. Ook zijn we nog opzoek naar goede ideeen om ons bedrijf te promoten onder zzp'ers.
Met vriendelijke groet,
Broslo