Ga naar inhoud
Inloggen →
Sidebar tonen Sidebar tonen

Jasper S.

Legend
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  1. PFAS (per- en polyfluoralkylstoffen) zijn jarenlang gebruikt in brandblusschuim omdat ze zeer effectief zijn. Maar PFAS breken nauwelijks af in het milieu, hopen zich op in mens en dier en zijn gelinkt aan gezondheidsrisico’s. Daarom moet PFAS-houdend brandblusschuim uitgefaseerd worden. Hier zijn harde deadlines voor opgesteld. Wat betekent dit voor jou als ondernemer? Dus heeft Nederland weer een stukje burocratie bedacht met een beheerdersplan. Uiteraard met boetes als je het niet doet. PFAS is een serieus probleem, wat vooral veroorzaakt wordt door een aantal grote vervuilers, die al jaren de hand boven het hoofd worden gehouden. En natuurlijk moeten de brandblussers ook vervangen worden, maar als het goed is gaat dat automatisch bij de afkeuring/vervanging. En die brandblusser gaat in mijn ogen echt totaal geen verschil maken in het hele probleem. Hier het stukje over wat je als ondernemer in ieder geval in orde moet maken: Ondernemen.nlPFAS in brandblusschuim - Ondernemen.nl (vanuit de MKB Nederland geschreven)
  2. Ik krijg nu toch weer een brief van Oak. Moet ik hier nu weer aan meewerken of kan ik gewoon dit als antwoord sturen: Ik ben enigzins verbaast over deze e-mail. Wij hebben jullie vragenlijst beantwoord en jullie hebben ruim de tijd gehad om dit te analizeren. Jullie hebben toen aangegeven dat wij niet binnen jullie doelgroep liggen. Op 18-08-2026 hebben jullie dit in een brief kenbaar gemaakt: quote uit uw brief: Beste lezer, Je administrateur of jijzelf vulde het bedrijfsonderzoek verplichte aansluiting in. Op basis van de antwoorden valt je bedrijf niet onder de verplichtstelling. De verplichtstelling is altijd doorslaggevend voor het wel of niet aansluiten van de onderneming. Daarom gaan we je bedrijf niet aansluiten. Nu geen verplichte aansluiting Je bedrijf valt niet onder de verplichtstelling omdat de bedrijfsactiviteiten niet onder onze verplichtstelling vallen. Neem contact op als de bedrijfsactiviteiten veranderen Veranderen de bedrijfsactiviteiten? Neem dan contact met ons op. Je bedrijf kan op dat moment wel onder de verplichtstelling vallen. Zelf kiezen voor Oak Pensioenfonds Je bedrijf valt nu niet onder de verplichtstelling van ons pensioenfonds. Wilje toch pensioen bij ons regelen? Neem dan contact met ons op. Wij kijken graag met je naar de mogelijkheden. Het lijkt er nu op dat ze toch bedrijfsevenementen er bij willen optellen. Terwijl dit geen tentoonstellingen zijn. Volgens mij hoef ik die gegevens dan niet te delen? Heeft Stage & Drapes Support een wijziging in de bedrijfsactiviteiten ondergaan in de afgelopen jaren? Zo ja, vanaf wanneer? Hoeveel werknemers heeft Stage & Drapes Support in dienst? Hoeveel werknemers zijn betrokken bij / voeren werkzaamheden uit op gebied van verhuur en montage van podia en gordijnen voor bedrijfsevenementen en stand/tentoonstellingen? in 2026 in voorgaande jaren? Hoeveel werknemers zijn betrokken bij / voeren werkzaamheden uit op gebied van verhuur en montage van podia en gordijnen voor concerten? in 2026 in voorgaande jaren? Hoeveel procent van de loonsom bestaat uit werknemers betrokken bij de verhuur en montage van podia en gordijnen voor bedrijfsevenementen en stand/tentoonstellingen? in 2026 in voorgaande jaren? Hoeveel procent van de loonsom bestaat uit werknemers betrokken bij de verhuur en montage van podia en gordijnen voor concerten? in 2026 in voorgaande jaren? Vanaf wanneer heeft Stage & Drapes Support een pensioenverzekering bij NN?
  3. Ik heb het restant meteen betaald. En alleen de werkelijke kosten berekend van onze transportkosten. (Ik heb hier een factuur van) Ik heb een eerste en tweede herinnering gehad, maar geen in gebreke stelling. Echt overleg met de koerier is er niet, ik stuur een mail met mijn uitleg en er komt geen reactie ook niet op terugbel verzoeken. Een jurist had ook al een plan om een brief op te stellen voor schade vergoeding en werkelijke kosten. Maar eigenlijk hebik hier allemaal geen zin in, ik zou vrede kunnen hebben met deze oplossing. En overleg met die koerier werkt al meer dan een jaar niet. Ik heb ooit een brief gekregen van hem die volgens hem door een jurist was opgesteld, maar de brief staat vol tegenstrijdigheden en emotionele opmerkingen. Ik wil er gewoon vanaf, heb al genoeg gezeur aan mijn hoofd van een werknemer die maar niet weg wil.
  4. Hallo, Ik heb een conflict met een koerier die een opdracht niet volledige heeft uitgevoerd, in overleg met de koerier hebben het probleem zelf opgelost. Bij de facturatie bracht de koerier toch het gehele bedrag in rekening, incl de km die wij hebben moeten maken via een spoedkoerier om de materialen bij een opslag te krijgen. De koerier laat af en toe wat horen, maar reageert niet op onze berichten. Nu probeert hij het nog een keer via een incassobureau. Het bedrag is te laag om de brief door een jurist te laten opstellen. Maar ik ga het bedrag ook niet zomaar betalen, ik wil dus kijken of het incassobureau/koeriersdienst na het ontvangen van mijn brief afziet van de claim. Ik hoop dat iemand zin en tijd heeft om de brief te lezen. En staan nu bewust geen namen in, ook de bijlage die bij deze brief horen ontbreken nu. Ik vind het namelijk niet nodig om iemands bedrijf slecht af te schilderen op een openbaar forum. Brief_betwisting_geanonimiseerd.docx
  5. Is het nog wel zo dat als je kunt aantonen dat er een andere regeling is dat je vrijstelling krijgt? Ik betaal in Spanje 380 euro per maand voor een verplichte inkomen en ongevallen verzekering icm een pensioen. Maar niet bij een verzekeringsbureau maar via de overheid.
  6. Nou de kogel is door de kerk, ze hebben weer wat bedacht, niet iets nieuws en het levert meer vragen dan antwoorden op maar toch: https://www.nu.nl/economie/6411525/nieuwe-zzp-wet-moet-duidelijkheid-geven-en-schijnzelfstandigheid-voorkomen.html Voor dat de freelancer zelf de plaats en tijd van de werkzaamheden mag bepalen, zal goed werken in de zorg, evenementen, bouw etc etc. Normale echte bedrijven mogen dat niet, maar de freelancer wel? En dan zeggen dat ze zelf het risico moet gaan dragen, dat deden ze toch al? Gelukkig wel 3 werkgevers in 2 jaar, hahaha, ze zijn weer vergeten hoe makkelijk die regel te omzeilen was in de periode van de VAR, met roulatie systemen, kerstbomen aan bv's en freelancers die elkaar inhuren. Dus 20 jaar verder en nog steeds geen plan dat echt gaat werken. En als ik het goed begrepen heb dus ook geen verplichte verzekering, alleen een verplicht budget.
  7. Revolt is een bank (volgens mij een duitse). Ik gebruik het heel veel voor betalingen aan buitenlandse freelancers. Overboekingen zijn gratis, maar de omrekenkoers is wel creatief ;-) Je hebt een app en die werkt naar mijn inzien beter dan die van de meeste Nederlanse banken. Cash storten kan via verschillende kantoren/betaalautomaten (tenminste hier in Spanje) Dat laatste snap ik niet helemaal, je ontvangt het geld toch van een bank (jou klant moet dan wel ook een gratis revolt rekening nemen. toevoeging: Maak je het ook niet teveel jou probleem? Wat stelt de klant voor? 15.000 aan briefgeld is ook niet iets wat je even snel kan testen op echtheid.
  8. Ik ben aan het expirimenteren met bitwarden, maar de tool geeft aan dat de autofill niet werkt op deze website. Sorry denk dat de fout bij mij lag, krijg het namelijk op geen enkele website werkend. Toch een brug te ver voor mij.
  9. Als een klacht gegrond is kunnen we er iets mee, maar laatst kregen wij een klacht omdat wij in ons team een vrouw hebben zitten die mee helpt met het opbouwen. De vrouwelijk directeur vondt het ongepast. Zij heeft van mij een mooie mail terug gekregen over hoe zwaar vrouwen het soms hebben in een mannenwereld en dat wij zeker geen onderscheid maken in geloof, geslacht of afkomst. Maar een goede klacht is zeker welkom, hoewel we eigenlijk nooit klachten krijgen maar meer een adviezen om naar te kijken of dingen anders zouden kunnen.
  10. Ik denk dat het grootste probleem is dat de meeste it bedrijven geen marketeer zijn. Ze proberen iets te verkopen en hebben totaal niet door de gebruiker totaal niet snapt waar ze het over hebben. Door het gebruik van eindeloos veel afkortingen en it termen icm het ontbreken van een goede instructie/helpdesk. Zorgt ervoor dat de gewone gebruiker gefrustreerd raakt. Neem het software pakket waarmee wij nu werken en het software waar we mee gaan werken. Het wordt volgepropt met AI want dat is fancy, niemand weet precies hoe het werkt. Met gevolg dat het niet meer gebruikt wordt, er is immers geen tijdwinst, resultaten zijn niet goed, door verkeerd gebruik en het kost zoveel tijd om uit te zoeken hoe iets werkt dat je in die tijd beter je handelingen zelf kunt doen. In een enquete die ze deden, kwam naar voor dat 70% van de gebruikers het geprobeerd had en dat op dit moment nog maar 5% van de gebruikers de AI gebruikt. Gelukkig hebben ze een goede manier gevonden om het uit te zetten.
  11. Dank jullie wel, het lijkt er inderdaad op de de transportkosten ook zonder BTW mogen worden gefactureerd. @Jan, ik laat de klanten alle dingen in hun eigen land regelen. Ik heb hier geen verstand van. Ga dus ook neit doen alsof ik dit wel heb. Ik zal dit op de factuur vermelden.
  12. Defineer problemen? UIterste betaaldatum of ruim optijd?
  13. Blijft een moeilijk verhaal, misschien toch het makkelijkst of de bonus wel uit eigen zak te doen. Dan betaal ik zelf de belasting en geef ik de bonus uit eigen naam. Tot 2600 euro hoeft er geen extra belasting worden betaald.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.