Alles dat geplaatst werd door Robert_Hoekstra
-
Webwinkel Vakdagen 2016
Ik ben er de afgelopen jaren geweest. Als je de juiste presentaties uitkiest dan is het absoluut van toegevoegde waarde. Pak dan wel de onderwerpen waar je zelf ook mee aan de slag wilt gaan. Ook goed om dit na te bespreken met collega ondernemers.
-
Ons bedrijf groeit maar problemen met marketing
Goed om te horen dat het goed gaat met het bedrijf. Zoals ik kan lezen gaan er heel veel zaken goed met het bedrijf. Het is nu zaak voor jezelf om de huidige resultaten te analyseren om te kijken hoe je hier nog meer effect mee kan krijgen. Door hier actief mee bezig te gaan kun je hier nog veel meer uithalen. Als je conversie nu 2% is en je verhoogd dit naar 4% dan pak je veel meer omzet. Voor de offline marketing kan je voor jezelf kijken welke magazines voor jullie interessant zijn en gewoon de stap zetten om hier te gaan adverteren. Maar zoals ik het lees ga je online goed maar kun je dit nog verder verbeteren waardoor je bereik en omzet flink kunnen verhogen/vergroten.
- Tablet zakelijk kopen
- Tablet zakelijk kopen
- Verzameltopic Zoekmachine-optimalisatie (SEO)
- Inkomstenbelasting VOF
-
Inkomstenbelasting VOF
Hallo, Ik ben vorig jaar samen met twee vrienden een VOF gestart. Nu is het zo dat we voor 1 april de inkomstenbelasting in moeten vullen. We hebben dit alle drie al als particulier gedaan. Hoe werkt dit nu voor het bedrijf? Op dit moment hebben we nog geen winst en geen geld uit het bedrijf gehaald. Moeten we nu als bedrijf aangifte inkomstenbelasting doen of nogmaals maar nu als vennoot?
- Verkoop partner gezocht
-
Marketing Forum?
Wat zijn op dit moment de beste Nederlandse marketing fora?
- Zakelijke reiskosten
- Zakelijke reiskosten
- Zakelijke reiskosten
- Marketing ideeën voor een starter (webshop)
-
Zakelijke reiskosten
Hallo, Ik heb samen met 2 compagnons een VOF. Wij werken vanuit 3 verschillende steden. Kan ik de reiskosten die ik heb voor het vervoer naar een plek waar wij dan samen gaan werken rekenen als reiskosten €0,19 voor het invullen van mijn inkomstenbelasting? Ik werk niet genoeg uren dus ik mag nog het biljet voor een particulier gebruiken en zie die reiskosten dus als aftrekpost. Wie helpt mij verder?