- Ervaringen met "no cure no pay" incassobureaus
-
WKA en WAADI registratie
Het klopt wanneer je een doorleenfunctie hebt dat je een G-Rekening kunt aanvragen. Dit is een uitzondering op de regel. In mijn ogen is het voor uw klant wel veiliger om op de G-rekening van het payrollbedrijf te betalen, als hij direct aan het payrollbedrijf betaald dan is hij er zeker van dat de loonheffingen betaald worden. Mits de wka gegevens op orde zijn en ze een Nen4400-1 certificering hebben. De medewerkers zijn in dienst van het payrollbedrijf, dit is de juridische werkgever dus verantwoordelijk voor de afdrachten.
-
Afspraak maken op locatie met potentiële klant: wel doen, niet doen?
In mijn branche heeft het mijn bedrijf eerder geholpen en meer omzet opgeleverd dan omzet gekost. In miin opinie is een gun factor alleen puur op persoon te krijgen. Klopt binding kun je zeker op afstand onderhouden maar wel nadat je de klant hebt gezien. Dit zijn puur mijn bevindingen, dus iedereen mag me corrigeren.
- Afspraak maken op locatie met potentiële klant: wel doen, niet doen?
-
Hoe dit aan te pakken?
Je kunt gewoon dezelfde constructie opzetten als je een eenmanszaak bent. Er zijn legio payrolbedrijven die een backofficedienst aanbieden. Het payrollbedrijf factureerd de opdrachtgever het bedrag wat jij overeenkomt met de inlener, het verschil tussen de kostprijs en het verkoop tarief word uitgekeerd als marge.
- Prepaid Visa/ Mastercard / Creditcard Zakelijk
- Commissie betalen: wie factureert?
- opstarten uitzendbureau
-
opstarten uitzendbureau
Wat ik vooral goed zou bekijken is hoe je het met je financiering gaat regelen, de gemiddelde klant zal toch tussen de 30 en 45 dagen zitten met betalen. Tevens zou ik in je berekeningen rekening houden dat er tussen de 20 en 30% op een g-rekening gestort word, dit geld is allen te gebruiken voor de loonheffingen dus dit heeft van invloed op je cashflow. Waarom kies je voor het ABU en niet voor het NBBU, zoek hier ook eens de verschillen op. Als je ingeschreven bent bij de kvk maar dan ook gelijk een melding voor de wet waadi. Als je NEN4400-1 gecertificeerd wil worden let dan wel op dat je mensen verloond moet hebben en minimaal een keer loonbelastingen betaald moet hebben om gecertificeerd te kunnen worden. Heb je ook gedacht aan een kredietverzekering, deze verzekering dekt je in tegen wan betaling van je klanten. Kijk eens bij Coface, Euler-Hermes, Atradius enz.
-
Vertaalbureau : Hoe / welke diensten aanbieden.
Ik denk dat het vooral een must moet zijn om zeer goede kwaliteit te bieden, ik ben het met Hans een dat kwaliteit zeker belangrijk is om serieus genomen te worden. Wij laten ook met grote regelmaat stukken vertalen en ik betaal altijd voor een extra controle, ik wil er alles aangedaan hebben om een zo correct mogelijke vertaling van mijn stukken te krijgen.
-
Website seo blijft sterk na een nieuwe domeinnaam?
Wij hebben in het verleden ook de domeinnaam gewisselt en als je een 301 insteld neemt hij de seo gewoon over, ik wil wel een kanttekening plaatsen en dat is dat wij wel in dezelfde branche actief zijn gebleven. Onze content was dus nog up to date.
- inlenersbeloning
- inlenersbeloning
- VOIP: welke 085-nummer aanbieders?
-
Coolblue voor 1 miljard overgenomen door buitenlandse partij
Briljant!!
Marcel Krete
Senior
-
Registratiedatum
-
Laatst bezocht