Alles dat geplaatst werd door verwijderd2
-
Heb en gebruik jij een smartphone
Voordeel van Nokia is de simpele GUI. Alles zit precies waar je het verwacht. Nadeel is het kleiner aantal apps dan bijvoorbeeld voor de iPhone en Android beschikbaar zijn. De belangrijkste / veelgebruikte apps zijn echter wel aanwezig; whatsapp, twitter, buienradar etc. Zelf heb ik een iPhone. Ook geroemd om zijn simpele GUI. Zelf heb ik geen last van het ontbreken van fysieke knoppen, maar moest in het begin wel even wennen. Ooit gekocht om hiervoor apps te ontwikkelen, maar jullie weten wel hoe dat gaat. Naast Nokia en de iPhone heb je nog Android. Heb ooit een beetje gespeeld met een HTC Desire, maar na 5 minuten maar weer mee gestopt. Werkte voor mij toch een stuk minder intuïtief als de iPhone. Na het zien van één telefoon kun je eigelijk geen oordeel geven over het hele Android OS, omdat bijna elke fabrikant zijn eigen schil eroverheen legt. Die van HTC beviel me dus niet. Al met al lijkt me een Nokia geen slechte keus wanneer een fysiek toetsenbord gewenst is. Volgens mijn gegevens is hij al bijna een jaar op de markt. :-[
- Ben ik legaal bezig als....
- Laptop, welk merk?
-
Laptop, welk merk?
Eerste vraag die ik altijd stel wanneer ik een laptop verkoop gaat over de grote van het scherm. Hoe een groot scherm wil je? 15" of 17". De volgende vraag is meestal of de laptop vaak vervoerd wordt of niet. Tegenwoordig wordt er bijna geen rotzooi meer gemaakt, maar toch verkies ik merken als Toshiba, Sony, HP, Dell, Apple boven Acer, Asus, Fujitsu-Siemens, Medion. De bouwkwaliteit van eerstgenoemden is vaak toch een stukje hoger. Wat de specificaties betreft, elke moderne laptop kan de taken die jij omschrijft wel aan. Nog een tip betreffende office. Koop een Keycard i.p.v. de volledige retail verpakking. Scheelt je ongeveer 100€ voor het business pakket.
- Vragen omtrent opstarten webshop
- Handig voor de MAC Handtekening
-
Eenmanszaak & 'personeel': welke constructie?
verwijderd2 reageerde op pattygolsteijn's topic in Rechtsvormen, vennootschaps- en ondernemingsrechtWanneer je de stagiair zijn enige opdrachtgever bent, lijkt me dat niet de verstandigste constructie. Wanneer de Belastingdienst dat constateert dan word je alsnog als werkgever gezien en moet je alsnog alle heffingen en dergelijke betalen. Handige link: http://belastingdienst.nl/zakelijk/ondernemen_ondernemerworden/ondernemen_ondernemerworden-02.html#P31_3843 Wanneer je wel voor deze constructie wilt gaan, dan zou ik de persoon in kwestie een VAR laten aanvragen. http://belastingdienst.nl/zakelijk/ondernemen_ondernemerworden/ondernemen_ondernemerworden-04.html#P51_8976 Je moet je ook afvragen of je de stagiair met al deze dingen wilt belasten. Mijn voorkeur zou in deze situatie dan ook uitgaan naar payrolling of zelf in dienst nemen. Payrolling is misschien nog wel de beste van de twee. Dit omdat alle wettelijke risico's door het payroll bedrijf wordt overgenomen en het je een hoop administratie en tijd scheelt. Ik denk dat de kleine marge die ze tegenwoordig vragen het meer dan waard is in jouw situatie.
- ICT en Telefonie inhaalslag
- pakket lang vast bij douane
- Exact onder de knie maar te prijzig.
-
Juridische gevolgen niet betalen KvK contributie
Ben benieuwd naar het percentage ondernemers, die gebruikt maken van de diensten van de KvK buiten het handelsregister om. Volgens mij is dit percentage vrij laag. Het enige wat ik zelf van de KvK verneem is de jaarlijkse factuur. Een aantal posts voor me werd een krantje genoemd? Die hier nog nooit in de bus gevallen. Van mij mag de KvK haar taken beperken tot het handelsregister. Het opvragen van je eigen bedrijfsgegevens zou gratis moeten zijn, ook al is dit deels opgelost door het eens per jaar gratis op te vragen uittreksel. Ook mogen ze mijn privacy wel wat beter waarborgen. De rest van de activiteiten mogen van mij opgepakt worden door commerciële partijen en anders als extra dienst worden verkocht. Mochten deze activiteiten echt in 's lands belang zijn, zoals P.J.Odems een aantal keer opperde, dan snap ik niet waarom de ondernemer hiervoor moet opdraaien. Daar zou iedere burger dan aan mee moeten betalen? Dan nog over de manier van het uiten van je ongenoegen. Ik denk dat het niet betalen van de contributie de juiste aanpak is. Zou persoonlijk eerst andere middelen proberen, bijvoorbeeld een petitie. Voor een burgerinitiatief zijn 50.000 handtekeningen nodig. Ik weet niet of dit haalbaar is, maar zag zag dit linkje al voorbij vliegen: http://petities.nl/petitie/stop-verplichte-bijdrage-kvk. Ik kan me wel vinden in hun stelling.
-
Wat moet ik echt in mijn advertentie hebben staan?
Couponcode lijkt me een goed idee, mits de lezer er ook echt een (groot) voordeel door heeft. Bedenk ook vooral een originele code, dus bijvoorbeeld een woord wat makkelijk te onthouden is en in eerste instantie een verbaasde blik oplevert. Wanneer je een moeilijke code gebruikt kun je een stukje Mond-tot-mondreclame mislopen. Wat betreft de informatie in de advertentie, Naam, slagzin, website, en couponcode met eventueel een paar woorden uitleg over wat voor voordeel met de code te behalen valt. Couponcode vrij groot natuurlijk.
- Klant wil teruggave BTW wegens intracommunautaire levering
- Klant wil teruggave BTW wegens intracommunautaire levering
- samenwerking met collega verkoper: wat is de beste verdeling?
- samenwerking met collega verkoper: wat is de beste verdeling?
- Foute overboeking